• Главная
  • Павлоградські аптеки не будуть закупати деякі імпортні ліки
16:46, 16 февраля 2017 г.

Павлоградські аптеки не будуть закупати деякі імпортні ліки

З 1 квітня 2017 року почне діяти державна регуляція цін на ліки від цукрового діабету 2 типу, бронхіальної астми і серцево-судинних захворювань. На ліки встановлять граничні ціни. Аптеки, в яких вартість буде їх перевищувати, штрафуватимуть.

Про це свідчить Постанова КМУ №863 від 9 листопада 2016 року «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів». 

Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства охорони здоров’я з приводу запровадження з 1 квітня 2017 року відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет 2 типу, бронхіальну астму, за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з додатком.

З 1 квітня їх не можна буде продавати дорожче, ніж визначив уряд. Половина імпортних препаратів зникне з поличок аптек, так як граничні ціни нижчі ввізної вартості.

Для прикладу, упаковка Діабетона (Франція) коштує щонайменше 110 грн. На нього встановили граничну ціну - 60,86. Метаформін (Швейцарія) продавали по 95,55 грн за 30 таблеток. Тепер - не більш 17,39. Нормакс (Німеччина) з нинішньої середньої вартістю в 750 грн пропонують виставити за 18,18. В граничні ціни не вписуються навіть вітчизняні препарати. Імпортні ліки не будуть дешевшати. Аптеки перестануть їх купувати.

Поступове зниження цін на ліки, як зазначає «Урядовий портал», дозволить забезпечити комфортний перехід до державного регулювання цін на ліки та запровадження програми відшкодування їх вартості. А також допоможе уникнути дефіциту ліків та незручностей для громадян.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград.аптеки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...