• Главная
  • Павлоградська прокуратура планує притягти до відповідальності 55 посадовців
13:00, 15 февраля 2017 г.

Павлоградська прокуратура планує притягти до відповідальності 55 посадовців

Павлоградська прокуратура з початку року виявила серед посадовців міста 25 порушників антикорупційного законодавства, перевіривши їхні електронні декларації.

Про це 14 лютого повідомив на сессії депутатів Павлоградської міськради керівник місцевої прокуратури Олександр Панченко.

За словами прокурора, протягом місяця його підлеглі за наказом Генпрокуратури аналізували електронні декларації посадових осіб органів місцевого самоврядування ті інших державних структур. "На сьогодні ми встановили по Павлограду близько 25 порушників антикорупційного законодавства. Всього ж нами заявлено 15 подань і поставлене питання по притягнення до відповідальності 55 осіб, які вказали у своїх деклараціях недостовірні відомості, або вказали неповні дані", - зазначив О. Панченко.

Також він повідомив, що на сьогодні місцева прокуратура проводить розслідування в рамках кримінального провадження за фактами відчудження у 2007-2008 роках дитячих садків у приватну власність на території Павлограда та сусідніх міст і районів, які перебувають у зоні обслуговування місцевої прокуратури. "Ці рішення прокуратура оскаржила в суді, і ми сподіваємся, що приватизовані дитсадки повернуться у власність громади", - сказав О. Панченко.

Звітуючи про роботу своїх підлеглих у 2016 році, прокурор констатував, що загальний рівень злочинності в регіоні скоротився, однак спостерігається тенденція до зростання кількості тяжких і особливо тяжких злочинів (вбивст, розбоїв, пограбувань). Нагадаємо, що територією обслуговування Павлоградської місцевої прокуратури на сьогодні є Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Павлоградський, Петропавлівський та Юрь`вський райони.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #прокуратура
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...