• Главная
  • Павлоградські стоматологи все частіше стикаються з раком
09:00, 15 февраля 2017 г.

Павлоградські стоматологи все частіше стикаються з раком

У Павлограді на диспансерному обліку у лікарів-стоматологів перебуває 41 пацієнт з онкозахворюванням органів щелепно-лицевої ділянки. З них у 2016 році було виявлено 7 нових хворих.

Про це зазначає стоматолог-терапевт, завідуюча лікувального відділення №2 Олена Карпухіна.

За останні роки випадки онкозахворювань у стоматологічній практиці стали нерідкими. При цьому, особливо слід підкреслити високий відсоток (60% по Україні) запущених стадій раку слизової оболонки, порожнини рота і язика в наслідок несвоєчасного звернення пацієнта до лікаря.

У Павлограді за 2016 рік на обліку у лікарів-стоматологів перебуває 41 пацієнт з такими онкозахворюваннями, як рак губи, слинних залоз, щоки, язика, саркома Капоші піднебіння, рак шкіри обличчя, рак ротоглотки і підочної області.

Слід пам’ятати, що рак слизової оболонки порожнини рота можуть спровокувати куріння, травматичні ушкодження, різноманітні інфекційно-токсичні процеси, подразнюючі чинники (алкоголь, кислоти, прянощі, гаряча їжа і т.д.). Санації порожнини рота і догляду за протезами слід надавати велике значення, тому що маленькі пошкодження, садна, потертості можуть призвести до хронічної травми і в наслідку до онкозахворювання.

Олена Карпухіна застерігає про необхідність своєчасно звертатися до лікаря (не рідше 1 разу в 3 місяці), не нехтувати його порадами та рекомендаціями.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #стоматология
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...