Клінінгова компанія poDomu – це досвідчені і захоплені своєю справою люди, які пропонують послуги прибирання квартир. Адже так приємно дійсно рятувати людей від необхідності самостійно прибирати квартиру або офісне приміщення. Ми надаємо клінінгові послуги. Заощаджений час можна провести з сім'єю або в колі друзів, адже у сучасному суспільстві найцінніше цей час.

Ми цінуємо саме ваш час, тому з задоволенням і професійно допоможемо вам у вирішенні побутових питань збирання. У нашому арсеналі найсучасніші екологічні кошти прибирання і сучасне обладнання для хімчистки меблів і підлогових покриттів. Ми ексклюзивно надаємо парову чистку меблів за допомогою професійних апаратів високого тиску. Низькі ціни на прибирання та високу якість роботи вас приємно здивують, а бонуси і знижки можна отримати вже після першої прибирання.

 

Клінінгові послуги – це комплекс заходів з прибирання будь-яких приміщень. Робота полягає в оптимальному залученні сил і засобів, послуги відповідають санітарним вимогам і правилам. Кваліфікований персонал за короткий час створить ідеальну чистоту, наповнить навколишній простір комфортом і затишком. Наша клінінгова компанія має в своєму розпорядженні професійне обладнання, інвентар, широкий вибір засобів очищення.