Неодноразово в своїх публікаціях ми торкалися теми нестандартних автомобільних номерних знаків, які можна зустріти на безкраїх просторах українських доріг, особливо на столичних світлофорах і перехрестях. Сьогодні ми продовжимо відповідати на питання деяких водіїв і багатьох пішоходів. Тим більше тепер можна без проблем замовити автомобільні номери за посиланням автомобильные номера znaki.net.ua, в тому числі сувенірні та індивідуальні знаки, а також дублікати номерів.

Дещо відрізняється від стандартного вид номерних знаків, що прикрашають мотоцикли, мотоколяски та моторолери. Біле поле таких знаків заповнене трьома рядками. Верхній ряд тут є кодом регіону реєстрації, подібно автомобільним номерам. Такі номери виготовляються наступного розміру: 220 × 174 мм. Якщо говорити про транзитні номери, які присвоюються мотоциклам, мотоколяскам і моторолерам, то їх поле заповнюється двома рядками, а зверху залишається місце для наклейки з датою їх видачі. Всі написи в цьому випадку робляться на червоному тлі.

Сьогодні все частіше на дорозі можна зустрітися з номерними знаками, виготовленими за індивідуальним дизайном. Ще одним нововведенням є той факт, що сьогодні крім літерних позначень з'явилася можливість розміщувати на таких номерних знаках ще і логотипи. Крім того, індивідуальними номерами може обзавестися і мототранспорт. Цими номерними знаками можна користуватися в якості другого комплекту.

Номерні знаки на тракторах, їх причепах і самохідних машинах, а також на військовій техніці не зазнали змін в порівнянні з раніше прийнятим стандартом. Як і раніше "військові" номера наносяться білою фарбою на чорному тлі. Однак знаки на транспортних засобах, що належать Збройним Силам України, Прикордонної Служби та МНС, прийнято розділяти на два типи - для автотранспортних засобів і для мототехніки.