Будь-які роботи по ремонту квартири або будинку завершуються укладанням підлоги. Іноді установка може виконуватися до початку основних робіт. У будь-якому випадку потрібно підібрати певний покриття для підлоги. А придбати покриття для підлоги ви можете в інтернет-магазині Добра підлога.

На сьогоднішній день ринок переповнений безліччю самих різних матеріалів, і всі вони мають як переваги, так і певні недоліки. Звичайна людина може розгубитися серед такого розмаїття, адже в цілому всі види підлогових покриттів популярні в застосуванні в тій або іншій мірі. В основному покупці звертають увагу на їх зовнішній вигляд і те, як вони гармонують з іншою обробкою. Адже спочатку потрібно розібратися, які бувають покриття для підлоги, якими властивостями вони володіють і яке підлогове покриття вибрати для тієї або іншої кімнати в будинку.

Незважаючи на те, що все більше поширення отримують нові матеріали і технології, дерев'яні підлоги залишаються популярними. Адже жодне підлогове покриття не може створити таку атмосферу затишку і тепла, як натуральне дерево. Паркет створює справжню атмосферу затишку і комфорту Але, на жаль, паркет погано переносить вплив вологи і перепади температури, тому його не рекомендується класти в будинках з підвищеною вологістю або непостійним температурним режимом. Це відноситься також до кухонь і, безумовно, ванних кімнат. Зате паркет ідеально підходить для вітальні. А щоб паркет прослужив довго, за ним потрібно терпляче доглядати. Ніжки меблів повинні бути накриті набійками з повсті, миють паркет ледь вологою ганчіркою, використовуючи спеціальні миючі засоби. Покриті мастикою паркетні підлоги періодично обробляють спеціальним маслом, а лаковані підлоги полірують раз на півроку. Штучний паркет являє собою бруски натурального дерева, укладання яких нагадує складання пазла: за допомогою різних порід дерев і колірних відтінків можна зібрати будь-який візерунок.

Ламінат – ще один демократичний замінник паркету. Його використовують ті, хто любить дерев'яну підлогу, але не може дозволити його собі. Крім дерева, ламінат може замінити ще й плитку, мармур, в точності імітуючи фактуру стиків. На перший погляд і не відрізниш, поки не доторкнешся рукою. Підлога з ламінату — демократичний замінник паркету Основою ламінату є ДВП високої щільності, поверхня якої покрита папером з малюнком-імітацією і прозорим захисним шаром. Вибираючи це покриття, потрібно мати на увазі, що більш дешеві види не мають захист від впливу вологи і перепаду температур. Зате якісний ламінат може прослужити не один десяток років, а пошкоджені окремі панелі можна легко замінити.