Все більше людей не можуть уявити своє життя без таких помічників, як повітряний компресор. В той час, як багато хто навіть не підозрюють, які можливості він може відкрити.

Це спеціальний пристрій, що виробляє стиснене повітря за рахунок електроенергії. Використовувати його досить просто, достатньо лише приєднати шланг і пістолет з манометром і включити сам компресор. Але перед використанням краще ознайомитися з інструкцією, т. к. у кожної моделі можуть бути свої особливості. Де його можна використовувати? Скрізь, де міг би знайти застосування звичайний насос.

Застосування повітряного компресора

Мабуть, самі банальні методи використання такого компресора – накачування сдувшегося колеса автомобіля або велосипеда. Також з його допомогою можна накачати м'ячі, матраци, човни.

З повітряним компресором звичайні ремонтні роботи в будинку або квартирі можна виконати набагато швидше. Так, поєднуючи пневматичну дриль з компресором, на прорубування величезної кількості отворів піде набагато менше сил і часу. А фарбування займе не більш півгодини при використанні компресора з фарбопультом. Так само швидко можна і побілити стелю.

Використання компресора на дачі

Не менше користі від компресора і на дачі. Так для того, щоб вимити машину або стіну будинку можна використовувати спеціальний миючий пістолет в комплекті зі шлангом і ємністю для води. Можна з допомогою компресора і швидко навести порядок в гаражі або на галявині, особливо під час осіннього листопаду – сміття можна просто «здути», а потім зібрати.

Використання компресора досить ефективно в поєднанні з пневмоінструментом, наприклад, ножицями. У цьому випадку обрізка кущів та гілок дерев пройде набагато швидше і простіше. Для дачників, які захоплюються садівництвом, компресор також стане незамінним помічником, адже з його допомогою можна рівномірно розпилювати різні хімікати для боротьби з шкідливими комахами. Також з його допомогою можна полити квіти або наповнити басейн.