Основним елементом декору квартири наразі є використання природніх матеріалів, такі як дерев’яні меблі. Вони створюють феноменальну в'язку всього інтер'єру і чудово врівноважують всі холодні акценти.

    Якщо виникає питання які меблі для вітальні купити (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/vitalni/), досить поглянути на запропоновані ідеї багатьох дизайнерів. Вибір вражає, і це не тількі меблі, шпоновані меблі, дерев'яні двері, плінтуси, декоративні акценти (світильники світлові, рами дзеркал, жалюзі, аксесуари для кухні).

   Колір меблів також має дуже великий вибір, сонячне дерево в якості фону дозволило введення холодних чорного, сірого і білого кольорів з палітри якісної марки. Як виразний штрих кодування використовується глибокий бірюзовий, який чудово поєднується з природним деревом. Тож досить поглянути на світову палітру в асортименті яку мають меблі для вітальні, дерев'яні столики з дерева ціна на них дуже цікава (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/stoliki-1/), в якому переважають прості форми і лінії, але часто екстравагантно "одягнені", відразу виникає бажання щось змінити у власній оселі.

   Сміливі, іноді відверті в "одязі" - це облицювання по незвичайному рисунку текстури, як правило, пофарбовані в темні кольори (наприклад, венге, чорне дерево), скляні поверхні прозорі і з намальованими романтичними мотивами, наприклад, флористичні візерунки "квіти мороза", лаковані поверхні, високий глянець, насичені кольором, а також графічні візерунки – часто нагадують кольоровий візерунок, літньої сукні, а також належні до поп-культури.

 Шафи-зображення

   Правда, ще несміливо, але все частіше дизайнери створюють меблі для вітальні, які мають зображення. Домінуючу роль у цьому випадку відіграє величезна рама, яка охоплює всі – полиці і шафи. Меблі з зображенням майже нічим не відрізняється від тих, які застосовуються в реальних картинах або дзеркалах – з будь-якими прикрасами, різьбленням і фрезами. Ідеальним прикладом такого рішення є шафа в магазині інтеріо сторі львів (http://www.interiostory.com.ua/) з багато прикрашена, має широку раму, зібрана з простотою полиць, у стилі, модерн і бароко. Інтер'єр витриманий в колірній гамі "срібло", завдяки якому меблі набувають елегантності та серйозності.