Труби, які виготовляються із нержавіючої сталі, належать до універсальних виробів, що мають велику кількість переваг. Вони застосовуються у багатьох сферах будівництва та промисловості. Використовуючи такі елементи, можна створити надійні конструкції, які прослужать максимально довго. 

Для виробництва труб використовуються два методи. У першому випадку листи металу згортаються та зварюються прямим або спіральним швом. Другий спосіб виготовлення є безшовним. Для цього використовується метод прокатки, пресування, кування заготівок металу.

Особливості вибору нержавіючих труб

Технічні характеристики таких металевих конструкцій дозволяють частіше за все використовувати їх для водопроводу, кондиціювання, газопостачання та для систем опалювання у приватних домівках та багатоквартирних будинках. Доволі часто використовується нержавіюча труба у різноманітних промислових галузях. У харчовій промисловості її застосовують з тієї причини, що нержавійка не здатна виділяти важкі метали та дуже стійка до дії різноманітних середовищ. 

Приступаючи до вибору, варто врахувати умови експлуатації таких виробів та мати на увазі важливі характеристики:

  • Товщина. Чим більший діаметр труби, тим товщими є стінки. Саме за товщиною стінки визначається міцність та надійність конструкції, тиск, який конструкція зможе витримати.
  • Діаметр виробу. Такий параметр повинен відповідати плану робіт та мати необхідний рівень пропуску рідин чи газу.
  • Поверхня. Нержавіюча труба може бути полірованою, матовою або звичайною. У будь-якому разі такі конструкції повинні бути без будь-яких слідів іржі, дефектів та інших пошкоджень.
  • Марка сталі. Для підприємств харчової промисловості, фармацевтичних виробників встановлені більш високі вимоги до якості сталі, ніж при застосуванні, наприклад, у якості конструкції. Виходячи з таких особливостей вартість труб із нержавіючої сталі також помітно відрізняється.
  • Якість швів. Вони мають бути гладкими та безперервними. Завдяки цьому ви зможете зрозуміти, наскільки якісний перед вами виріб.

Зважаючи на такі особливості, можна підібрати потрібний варіант труби із нержавіючої сталі.

Головні переваги труб із нержавіючої сталі

Основними перевагами такого металопрокату є:

  • Несприйнятливість до механічного впливу. Арматура з нержавіючого матеріалу є міцнішою у порівняні з виробами з алюмінію та іншими металами.
  • Довгий термін експлуатації. Стійкість до виникнення іржі робить такі вироби більш довговічними.
  • Стійкість до високих температур. Така перевага дозволяє використовувати конструкції для прокладання трубопроводів у місцях, де підвищена температура.

На сайті компанії Армакс ви зможете замовити трубу нержавіючу високої якості та за вигідною ціною. Для отримання додаткової інформації про асортимент та способи оплати та доставлення ви можете звернутися до менеджера. Спеціаліст відповість на всі запитання та допоможе підібрати необхідний металопрокат.