Навіть сьогодні для України композитна терасна дошка залишається новим продуктом, хоча в Америці та Європі вона вже завоювала велику популярність. Але, зазначимо, що терасна дошка львів (http://danver.com.ua/uk/products/terasa) стає популярнішою і серед наших співгромадян.

За останні роки на українському ринку будматеріалів з'явилося досить багато продавців цієї продукції. Сьогодні ви можете знайти брус для лавок купити (http://danver.com.ua/uk/products/brus-lavochnyy) який ви можете в нашому магазині, а також китайські, угорські, польські, німецькі, індонезійські, англійські терасові дошки, і це далеко не весь перелік.

На що варто звернути увагу?

Ціна. Терасна дошка, привезена з-за кордону із-за витрат на доставку, сплату мит та податків не може коштувати менше 750 грн. за м2. Пропозиція якісного імпортного продукту за нижчою ціною, не тільки підриває авторитет продавця, але і повинна вас насторожити.

Гарантія. Показником якості виробу є не тільки продаж пиломатеріалів (http://danver.com.ua/uk), а й зобов'язання виробника перед споживачем. На композитну дошку вам зобов'язані видати гарантію заводу-виробника, а не продавця, дилера або імпортера дошки.

Екологічність сьогодні є однією з перших завдань при виробництві різних видів будматеріалів. У більшості випадків терасна дошка використовується в приватних будинках на терасах, дитячих майданчиках та настилах навколо басейнів. Ви вступаєте з нею в контакт відкритими частинами тіла при ходьбі босоніж, лежите на дошці, ваші діти на ній грають. Тому дуже важливо перевірити гігієнічну безпеку дошки. Обов'язково вимагайте сертифікати гігієни на продукт та його комплектуючі.

Зовнішній вигляд. Розміри, товщина або вага, не є показниками високої міцності дошки. Основним чинником міцності є якість сполучних елементів. Насамперед, зверніть увагу на зріз. У якісного матеріалу на зрізі не буде сколів, і деревне борошно буде рівномірно розподілене по всьому масиву. При цьому це говорить про високу якість виробу, так, як дозволяє краще висушити вихідний компонент і створити гомогенну структуру готового композиту.