Вже досить велика кількість людей віддає перевагу проживанню за містом в своєму будинку. Але щоб стати господарем такого роду нерухомості, потрібно або купити її, або побудувати дерев'яний будинок. Звичайно, варіант з будівництвом більш кращий, тому що ви зможете зробити будинок своїми руками саме таким, про яке мрієте та фінансові витрати будуть значно меншими.

З чого починається будівництво дерев’яних будинків своїми руками? Перш ніж приступати до будівництва дерев'яного будинку, необхідно зважити всі якості обраного матеріалу, оцінити можливі плюси і мінуси. І якщо вас все влаштує, можна приступати до зведення дерев'яного будинку.

В чому полягає перевага дерев'яних споруд?

Будь-який матеріал, в тому числі і дерево, має низку властивостей, які можна позначити як переваги і недоліки. Розглянемо і ті, і інші. Почнемо з достоїнств:

1. До очевидних властивостей дерева можна віднести його міцність і екологічність.

2. Наступний плюс полягає в невеликій вазі цього будівельного матеріалу, що теж важливо при будівництві бюджетного характеру. При будівництві дерев’яного будинку ви значно заощадите на зведенні капітального фундаменту через легку вагу конструкції будинку.

3. Невеликий відсоток теплопровідності свідчить про те, що дерев'яний будинок буде зберігати тепло в холодну пору року і, навпаки, створювати прохолодну атмосферу в спекотні дні.

4. Естетична сторона дерева теж є його позитивною властивістю. Конструкції будинків, виконаних з дерева, виглядають набагато привабливіше, ніж кам'яні або будь-які інші будови.

5. Не дуже складний монтаж. Побудувати будинок своїми руками зможе будь-яка людина, було б бажання і час.

Розглянемо наявні недоліки дерева:

1. Іноді можна зустріти пошкодження структурного характеру в такому будівельному матеріалі, як дерево.

2. Сприйнятливість до впливу вологого середовища, в результаті якого може відбутися псування дерев'яних конструкцій.

3. Зміна форми (деформація) при знаходженні в особливих умовах, наприклад, вологості.

4. Низька ступінь пожежної безпеки. Дерево - досить легкозаймистий матеріал.

Але боротися з цими недоліками цілком реально. Уникнути побічних ефектів можна, дотримуючись технології будівництва дерев'яного будинку. Звернувшись у фірму "Сервус" за адресою http://servus.ua/pid-kluch/, Ви отримаєте якісне будівництво під ключ, і вже в найкоротший термін зможете оселитися у новому будинку.