Центральне опалення у окремо стоячого будинку, як правило, асоціюється з гігантськими рахунками за електроенергію. Тим не менш, існують рішення, які дозволять скоротити кількість рахунків за електроенергію. Електроопалення в наш час це не тільки зручно, а також може істотно зекономити ваші гроші.

   Обігрів вашого будинку не обов'язково означає дуже високі рахунки за електроенергію. Енергетичні дистриб'ютори часто пропонують спеціальні установки обладнання, які можуть вирішити проблему високої вартості опалення будинку. Для того, щоб сприяти накопиченню високої температури протягом короткого часу, теплова потужність систем опалення повинна бути більше в два рази, ніж попит на тепло в кімнаті, яка зігріває. Тепло вивільняється поступово, так що приміщення може безперервно нагріватися. Метод розсіювання тепла впливає на рівень витрат на електроенергію.
   Статичні обігрівачі, випускають тепло при постійній потужності неконтрольованим чином. Коли вони нагріваються, важко зменшити швидкість пожертви під впливом тепла в навколишнє середовище, тому, не завжди в змозі забезпечити комфортну температуру в приміщенні.
   Набагато більш зручною є можливість контролювати швидкість відводу тепла. Ця можливість забезпечує нагрівачі зберігання даних за допомогою динамічного розряду. Ці пристрої мають, як нагрівачі накопичення статичного заряду так і додатково вентилятор. Коли вентилятор не працює, він віддає тепло в мінімальній кількості. Тільки тоді, коли вентилятор працює, він змушений посилювати повітряний потік теплообміну. Швидкість розряду залежить від швидкості обертання вентилятора. За допомогою датчиків температури і так званого залишкового тепла енергоспоживання може бути оптимізовано, а температура в приміщенні може досягати необхідного значення протягом довгого часу.
   Такий вид системи електричного опалення як керамічні обігрівальні електропанелі працюють дуже ефективно та зручно. Нагріті стінки нагрівача розсіюють тепло в кімнату - частково за рахунок конвекції, а також в значній мірі (тим більше, чим більше поверхня стінки) випромінюванням. Довго прогрівається, але коли він досягає робочої температури, то блок живлення буде відключений з допомогою термостата. Протягом деякого часу - годину або два після того, як ви вийняли вилку з розетки ви все ще спостерігаєте високі температури.