Артеріальна гіпертензія – недуга, яка повільно знищує організм. Різке підвищення тиску нерідко стає причиною інфарктів, інсультів та серцевої недостатності. Але грамотне лікування допоможе швидко нормалізувати стан, а також запобігти майбутнім гіпертонічним кризам.

таблетки від тиску

Вибір ліків для лікування артеріальної гіпертензії

Перш ніж приймати якісь ліки, необхідно виміряти тиск: тонометр потрібно використовувати відразу після пробудження і протягом дня. Для максимальної точності результатів рекомендовано використовувати механічні прилади – хоч автоматичний апарат і зручніший у використанні, але в його результатах є невелика похибка. Щоб підібрати ефективні таблетки від тиску, потрібно проаналізувати характер захворювання – це дозволить зрозуміти справжню причину його виникнення. При підборі ліків, що призначаються, лікар орієнтується на наступні фактори:

  • вік пацієнта;
  • наявність хронічних захворювань;
  • результати вимірювання тиску;
  • частота нападів артеріальної гіпертензії

Нерідко підвищений артеріальний тиск поєднується з надмірним потовиділенням, нападоподібним головним болем, онімінням рук і ніг, утрудненням дихання, шумом у вухах, почервонінням обличчя, болем у грудях, запамороченням, сухістю у роті, слабкістю та нудотою. До кожного типу гіпертонії характерна своя симптоматика. Залежно від характеру захворювання, лікар вибирає індивідуальне лікування. Про зміну симптомів АГ або погіршення стану на фоні прийому препаратів необхідно негайно повідомити про це лікаря для корекції запропонованої стратегії лікування.

Лікування артеріальної гіпертензії: важливі рекомендації

Крім прийому медикаментозних засобів, необхідно дотримуватись дієти, оскільки при гіпертонії їжа повинна містити підвищену кількість білків, вуглеводів та жирів, а також мінімальну кількість солі.

При цьому захворюванні необхідно відмовитися від куріння, що також сприяє зменшенню тиску. Загострення гіпертонії при відмові від куріння виникає приблизно в 30% гіпертоніків, але показники поступово приходять у норму протягом кількох днів.

Для лікування потрібно використовувати лише сертифіковані препарати, суворо відповідно до лікарських рекомендацій. Придбати необхідні ліки можна в інтернет-аптеці Здравиця – у продажу представлений найширший вибір сучасних медикаментів. Що зручно, в онлайн каталозі можна замовити навіть рецептурні препарати, але для отримання обов'язково потрібно пред'явити призначення лікаря.