Web of Science — це міждисциплінарна база даних цитування, що охоплює понад 20 000 наукових журналів, що рецензуються, з більш ніж 250 дисциплін природничих, соціальних і гуманітарних наук. Web of Science має новий інтерфейс. Виділимо найважливіші зміни.

Новий інтерфейс

Новий інтерфейс Web of Science був доступний для попереднього перегляду та отримання відгуків від клієнтів раніше і встановлений як стандартний інтерфейс. Новий інтерфейс забезпечує більш швидке завантаження сторінок, більшу доступність для користувачів, які можуть бути візуально або фізично порушені і має більш адаптивний дизайн, який можна переглядати на пристроях з різними розмірами екрану.

Інші зміни

Тепер ви можете редагувати пошуковий запит прямо зі сторінки результатів пошуку. Розширений пошук тепер включає постачальник запитів, який може допомогти вам створювати більш складні пошукові запити.

Натиснувши на посилання «Копіювати запит», ви можете легко поділитись пошуковими запитами з іншими користувачами.
Ви можете експортувати до 1000 записів одночасно (раніше 500).

Автор Impact Beamplot

Author Impact Beamplot – це новий інструмент візуалізації, який демонструє вплив публікації та цитування дослідника в одному поданні даних. Будь-який дослідник, в якого є публікація web of science, може вивчити свою діаграму променя, надаючи контекстну інформацію про свою особисту дослідну діяльність.

Додаткова підтримка

  • Зайдіть до Web of Science на веб-сайті бібліотеки , виберіть «Бази даних та колекції» та натисніть «Web of Science».
  • Потім вам надається можливість пройти короткий покроковий посібник, який дуже інформативний.
  • Відвідайте цей веб-сайт для отримання додаткової інформації та регулярних оновлень.

Переваги в порівнянні з іншими базами даних

  • найважливіша та найбільша колекція матеріалів;
  • вичерпна інформація про вітчизняні установи, журнальні публікації та опубліковані автори;
  • інструменти перевірки, які допомагають оцінювати авторів статей, їх установи чи цілі потоки журналів;
  • індексація, можливість перегляду тез перед публікацією у пресі та відсутність обмежень;
  • простий та зручний інтерфейс;
  • класифікація результатів за наявними критеріями (номер публікації у збірниках наукових праць, на сайтах, у патентах) та загальні результати за назвами публікацій, авторів чи установ;
  • відображення всіх існуючих графічних видань журналу, ініціалів укладачів або авторів та прізвищ видавців.

Якщо ви також займаєтеся науковими дослідженнями та хочете поділитися ними з усім світом, опублікувавши їх у базі даних Web of Science, наша команда буде рада допомогти вам втілити ваші ідеї в життя. Ми професіонали в галузі наукової видавничої справи та готові надати вам свої послуги з перекладу, коректури та підготовки вашого матеріалу згідно з правилами публікації, а також повністю забезпечити готову публікацію рукопису.