Близькій Вашому серцю людині скоро виповниться 50 років? Святкуйте це! Такий ювілей-особливий, тому його необхідно відзначати також пишно, як і 18-річчя.  Але перед тим як відправитися на свято, необхідно потурбуватися про самому основному - подарунок для винуватця торжества. Але який подарунок найкраще подарувати чоловікові на ювілей? Якщо жодна ідея не приходить вам в голову, Покладіться на нас. Подивіться наші пропозиції по оригінальному подарунку для чоловіка в каталозі за посиланням podaroktut.com.ua/podarunky/podarunok-dlya-cholovika

Чому подарунок повинен бути особливим?

Ми святкуємо День народження щорічно. Що ж такого особливого в цій події? Відомо, що будь - який рік-це привід для свята, проте деякі дати дуже важливі. Один з них-50-річчя. Чому конкретно цей? Крім того, що це круглий ювілей, винуватець торжества святкує власне півстоліття! П'ятдесят-це вік, коли ми можемо почати називати себе" зрілим чоловіком "і"дорослою жінкою". І що з цього випливає? У нас за плечима солідний досвід, багато життєвих знань, сімейна та професійна стабільність і, як наслідок, багато можливостей, яких у нас раніше не було. Тільки один мінус полягає в тому, що деякі люди можуть відчути себе старими, увійшовши в цей вік. І не дарма! П'ятдесят-це далеко ще не старість. Це навіть не початок старіння. І ви можете сказати про це імениннику або винуватиці торжества за допомогою спеціального подарунка! Набір з вигравіруваними графином і склянками для віскі "він не старіє" -чудова ідея подарунка на 50-річчя для чоловіка, який стурбований тим, що роки йдуть. Елегантний набір для віскі з індивідуальним веселим принтом містить все, що повинно бути в ідеальному подарунку. А який хороший подарунок на 50-річчя? Функціональний, персональний, елегантний і оптимістичний. Гравірований графин з келихами володіє власне даними якостями.

Найпоширеніші подарунки на 50-річчя для нього

Не будь-який чоловік любить спиртне. Хтось просто не любить, а кому-то, на превеликий жаль, здоров'я не дає можливість пити спиртне, а часто навіть кава - ці напої істотно збільшують кров'яний тиск, що для деяких людей може бути небажано. То який подарунок подарувати на 50-річчя, якщо іменинник уникає спиртних напоїв? Все просто. Зрештою, перед хорошою чашкою чаю ніхто не може встояти! Чайний сервіз "ідеальний чай" в мішечку - наша наступна пропозиція для подарунка чоловікові на 50-річчя. Бавовняний мішечок з декоративною персоналізованої графікою відразу розвіє всі сумніви щодо того, як приготувати той чи інший сорт чаю. Це зручний довідник для всіх, і також незвичайний і незвичайний подарунок на день народження! У набір входить смачний, ароматний чай і банка лимонних часточок в журавлинному сиропі. Це дуже хороша композиція для холодних зимових вечорів.

Який елегантний подарунок на 50-річчя вибрати?

А який подарунок на 50-річчя підібрати для витонченого чоловіка? Якщо чоловік, для якого ви хочете знайти подарунок, приділяє достатньо уваги власній зовнішності, одязі, гаджетам і аксесуарам - набір гаманців Elegant стане для нього прекрасним подарунком. Гаманець-це практично традиційний подарунок на день народження, але простий гаманець страшенно набрид, і ви точно не покажіть креативності, подарувавши йому подібний подарунок. З іншого боку, персоналізований набір гаманців-це абсолютно інша справа. Елегантний, персональний, розкішний і функціональний - простіше кажучи, ідеальний. У набір входять гаманець, брелок для ключів і кулькова ручка, все поставляється в симпатичній подарунковій коробці, на якій можна розташувати власне посвячення або побажання. Це надзвичайно елегантний подарунок на 50-річчя, який обрадує будь-якого джентльмена.

Якщо вже ми заговорили про елегантні подарунки, було б грішно не сказати запонки з дерева "ініціали". Це надзвичайно незвичайний подарунок, який обов'язково стане сюрпризом. Запонки-це позачасовий шик і стиль, і ми не можемо уявити собі витонченого джентельмена, у якого в шафці не було б такого аксесуара. Однак унікальне комбінування палісандра і бронзи робить ці запонки не просто традиційними, а дуже особливими і незвичайними. Крім того, ініціали винуватця торжества зроблять ваш подарунок індивідуальним і підготовленим конкретно для певної людини. Даний подарунок на 50-річчя задовольнить навіть дуже вимогливого чоловіка!