Консолі PS4 це найпопулярніші приставки минулого покоління від компанії Sony перед виходом яких більшість геймерів затамували подих. Завдяки використанню над сучасного заліза та оптимізації системи, спеціалістам із компанії Sony вдалося перевершити самих себе і вразити геймерів зі всього світу. Це покоління стало культовим, але рано чи пізно будь-яка система втрачає свої позиції й саме так і сталося з творінням Sony.

Nintendo Switch – це перша гібридна приставка на ринку і водночас консоль, якій вдалося нагадати геймерам що геймінг все ще може бути портативним. Можливість грати у більшість популярних тайтлів як у дорозі, так і перед величезним телевізором були прийняті геймерами з великою радістю, а тому не дивно що ця консоль стала популярною. Однак, ніхто навіть подумати не міг що портативній Nintendo Switch вдасться обійти лідера ринку – PlayStation 4.

Стационарная игровая приставка Sony PlayStation 4 (PS4) UA купить в Киеве -  низкие цены в интернет-магазине Didi Insider

За останній рік консоль Nintendo Switch випередила усі консолі па ринку за кількістю продажів і поступається лише таким культовим приставкам як Xbox 360 та PlayStation 2. Ці консолі свого часу стали справжньою революцією у світі консольного геймінгу, так само як і Nintendo Switch стала наступним кроком для розвитку комфортного консольного геймінгу зараз.

Найпопулярніші ігри

За останні кілька місяців у світі ігор відбулося чимало гучних виходів. Популярна гра від компанії From Software – Elden Ring стала першою за продажами, а прямо у спину їй дихає досить простий, на перший погляд, але складний і цікавий за своєю суттю проєкт LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Ця гра змогла привернути увагу сотень тисяч гравців по всьому світу й отримала першість по продажам у більшості регіонів, тож ознайомити з цим проєктом точно варто.

6286520be94b9.jpeg

Найближчим часом на ринок ігрових проєктів повинен вийти ще декілька проєктів, один з яких гравці чекають вже чимало років. Тож якщо ви не застали той момент коли всі навколо грали у Сталкер та затамувавши подих досліджували зону – зовсім скоро з’явиться можливість наздогнати пропущене та особисто ознайомитися з усіма цікавинками легендарного постапокаліптичного проєкту.

Загальні результати індустрії

Як це не прикро визнавати, але 2022 рік став фатальним для багатьох сфер. Тільки за останній місяць сумарний дохід від продажу ігор досягнув 4.3 мільярди доларів, що на 8 відсотків менше ніж минулого року.

На ринку ігрового заліза теж ситуація не з кращих. Там сумарний виторг за останній місяць знизився на 9 відсотків у порівнянні з минулим роком.

Не дивлячись на це ми впевнені що зовсім скоро ситуація стабілізується, а ринок знову почне зростати. Поки це відбувається – у кожного геймера є можливість пройти проєкти з якими він не встиг ознайомитися, але зовсім скоро на нас чекає осінній зорепад ААА проєктів і тоді часу, щоб надолужити пропущене – вже не буде!