На відміну від навушників, мікрофони це більш професійний інструмент і тому знайти якісний мікрофон зазвичай набагато важче. Попит на мікрофони останнім часом тільки зростає, адже на фоні популярності стрімерської діяльності та гонитві за найкращою якістю звуку без якісного мікрофона вже не обійтися.

6280012814fae.jpg

Плануючи почати свою кар'єру у ролі стрімера більшість користувачів стикаються з проблемою вибору мікрофона, але компанія Rode вирішила допомогти всім охочим і представила свою новинку – Rode NT1-A.

Rode NT1-A – це абсолютно новий мікрофон у родині компанії. Сам виробник Rode вже давно заслужив всесвітнє визнання, адже пристрої компанії використовуються у величезній кількості ніш, а модельний ряд не закінчується лише мікрофонами для початківців.

Спеціалісти Rode підійшли до розробки нової моделі з усією суворістю, адже по плану цей мікрофон повинен був стати продуктом який би об’єднував новітні технології та традиційні рішення компанії. Забігаючи наперед можемо сказати що спеціалістам Rode вдалося досягти своєї мети.

Чому ж Rode nt1-a такий особливий

Найголовніша відмінність цієї моделі на фоні інших полягає в тому що він розроблявся з нуля і не є переосмисленням якоїсь моделі яка вже була присутня на ринку. Таким чином, розробники вирішили запропонувати всім охочим абсолютно новий продукт зі своїми особливостями та фішками.

Якщо говорити про те, чому ж саме Rode nt1-a це мікрофон який варто придбати – перелік аргументів на користь цього рішення виглядав би наступним чином:

  • Дизайн

Абсолютна більшість мікрофонів компанії Rode не схожа на своїх конкурентів. Мікрофони Rodе підкуповують своїм мінімалістичним і при цьому виразним дизайном. Rode nt1-a – це чудовий приклад того що не обов’язково вбудовувати у мікрофон сотні діодів задля того, щоб він привертав увагу глядачів, адже дизайн Rode nt1-a і так привертає увагу, навіть без динамічного освітлення.

  • Якість звуку

Завдяки винахідливості розробника компанії вдалося вдало поєднати капсуль з над сучасними рішеннями стосовно шумопоглинання. Використання сучасних технологій дозволило розробникам повністю ізолювати капсуль HF6 від вібрацій, що гарантує користувачеві відсутність зайвих шумів та звуків під час запису.

  • Електроніка

Якщо капсуль HF6 вже був перевірений на мікрофонах компанії та показав себе з найкращого боку – то у випадку з електронікою і схемами виробник вирішив піти шляхом технологій. Завдяки використанню точних інструментів, схеми цієї моделі були повністю перевірені, що дало змогу спеціалістам з Rode створити самий тихий студійний компресорний мікрофон зі всіх на ринку.

Мікрофони Род не просто так має попит по всьому світу. Завдяки використанню новітніх технологій і ідеальній репутації цьому виробнику довіряють мільйони спеціалістів. Що ж стосується новинки – її однозначно варто розглядати як потенційного лідера свого цінового сегмента, адже вже зараз її з радістю купують користувачі із різних країн.