Часи, коли звичайний лак був найпоширенішим покриттям, давно минули. Його змінив гель-лак. Попри популярність останнього і те, як часто використовується, далеко не всі дівчата розуміють, що це взагалі таке. Через це у них постійно виникає безліч питань. Які відмінності такого лаку від звичайного? Чи має він істотні переваги? Яке додаткове обладнання потрібне для виконання манікюру гель-лаком?

Гель-лак: чим являється

Зазвичай під ним мають на увазі матеріал на гелевій основі, який завдяки ультрафіолетовому випромінюванні починає тверднути. Види діляться на класичні кольорові та з додаванням різних елементів декору: блискітки, шиммер, магнітні частинки тощо.

Часто можна почути, що гель-лак називають шелаком. Насправді, це не зовсім правильний термін. Він узвичаївся, коли матеріал тільки почав з'являтися на ринку. Першою компанією, яка активно зайнялася продажами, була компанія «Shellac». Так що це лише один із брендів, а не вся продукція. На сьогоднішній день багато виробників пропонують не просто якісну продукцію, а й широкий, різноманітний асортимент. Наприклад, гель лак для нігтів KODI – універсальний лак, який підійде не тільки для салонів, але й домашнього використання.

Його переваги

Даний продукт не став би настільки популярним, якби не мав низку переваг у порівнянні з конкурентами. А саме:

  • У середньому покриття чудово виглядає до одного місяця. Отже, на такий довгий період можна забути про необхідність ходити до майстра або робити манікюр самостійно.
  • За рахунок того, що матеріал міцний, він може бути додатковим захисним шаром, захищаючим ніготь.
  • Нігті стають міцнішими також за рахунок того, що товщина нігтя збільшується. Завдяки цьому можна відростити довгий ніготь, оскільки його складніше травмувати.
  • Манікюр висихає в спеціальній лампі в середньому за дві хвилини (час, який для цього знадобиться, буде залежати і від конкретного лаку, який використовується і від того, наскільки потужна лампа), що суттєво економить час, який відведено на манікюр.
  • Гель-лаків справді багато. За рахунок цього завжди можна вибрати той варіант, який найкраще підійде для професійних салонів краси, і той варіант, який буде оптимальним для самостійного використання.

Що краще вибрати і які відмінності звичайного та гель-лаку

Давайте подивимося, чим ці види відрізняються.

  • Стійкість. Зі звичайним лаком манікюр протримається в хорошому стані близько тижня, у той час, як гель лак може зберігати привабливий вигляд до місяця.
  • Склад. Склалася помилкова думка, що гель-лак може пошкодити поверхню нігтя. Насправді постійне нанесення звичайного лаку, а також подальше використання ацетону, щоб його позбутися, завдає значно більше пошкоджень. На сьогоднішній день виробляють зміцнюючи гель-лаки, які сприяють відновленню та зміцненню нігтів. Якщо ця тема вас цікавить, можете звернути увагу на лінійку Kodi Professional.
  • Спосіб полімеризації. Обов'язковою умовою є УФ-випромінювання.
  • Метод, яким проводиться нанесення. Процедура не така проста, як у випаду зі звичайним лаком. Для цього знадобляться додаткові матеріали та обладнання.
  • Просушування. Звичайний лак висихає не менше тридцяти хвилин, а в деяких випадках може сохнути і до години. При цьому потрібно обмежувати рухи, оскільки один невдалий рух може не тільки зіпсувати свіже покриття, а й забруднити щось.

Як бачите, практично всі переваги на стороні гель-лаків. Якщо ви робите манікюр у салоні – вибір очевидний. Якщо в домашніх умовах, то, можливо, має сенс один раз придбати спеціальну лампу і не витрачати час на звичайні лаки.