Вхідні двері забезпечують герметичність та дають відчуття захищеності. Вони також є візитівкою вашого будинку. Тому варто добре подумати, перш ніж вибрати конкретну модель.

Візитна картка будинку

Вхідні двері є першим елементом будинку, з яким стикаються ваші гості. Вибрати та купити вхідні двері можна на сайті компанії Teplidveri. Тому добре, якщо вони відображають характер помешкання та відповідають архітектурному стилю всієї будівлі. Питання естетики важливе, але у випадку з вхідними дверима воно вторинне. Але найголовніше – це їхня герметичність та протизламна система, завдяки яким домочадці почуватимуться в безпеці. Тому при виборі дверей слід перевірити:

  • з якого матеріалу вони зроблені;
  • як вони закріплені;
  • та як теплоізольовані.

Що шукати

Найпопулярніший матеріал для дверей – дерево. Для виробництва дверей використовуються зокрема: сосна, ялина, кедр, червоне дерево та дуб.
Дерев'яні вхідні двері довговічні та мають гарну теплоізоляцію. Вони можуть бути дуже привабливими.
ДСП та ДВП – популярні матеріали для виробництва дверей. Їх часто шпонують та покривають лаком, що робить їх стійкими до розтріскування та міцними.
Все частіше двері також виготовляються із ПВХ. Їхньою перевагою є широка колірна гама та різні начинки. Такі двері енергозберігаючі та мають гарні акустичні параметри.

Приймаючи рішення про покупку дверей, слід враховувати такі параметри, як їх ширина – від неї залежить, чи буде зручно вам заходити в будинок, навіть із сумками, набитими покупками. Висота вхідних дверей має бути не менше двох метрів. Важливим є й коефіцієнт теплопередачі – про це варто запитати у продавця.

Функціональний та міцний

Щоб двері служили вам довгі роки, вони повинні бути:

  • міцними;
  • естетичними;
  • функціональними.

Варто витратити на них трохи більше, щоб бути впевненим, що це товари найвищої якості. Дуже широкий вибір вхідних дверей представлено на ринку. Вони виготовляються з різних матеріалів та мають різні параметри, завдяки яким ви можете легко вибрати продукт, що ідеально відповідає вашим потребам.
На особливу увагу заслуговують двері, оснащені протизламними планками та протишумними замками. Їх можна знайти в багатьох дизайнах, кольорах та розмірах, що дозволяє легко підібрати двері до будь-якої квартири або будинку. Незалежно від того, який матеріал ви оберете, ви можете знайти двері, які міцні та довговічні, і водночас надзвичайно прості в обслуговуванні.