Організація простору в гардеробі впливає не тільки на зовнішній вигляд вашого одягу, але й на комфорт користування шафою. Рівномірно розвішений на вішалках одяг добре видно, і ви завжди маєте те, що шукаєте. Не забувайте вішати одяг через певні проміжки - одяг не буде м'яти один одного і матиме постійний доступ свіжого повітря.

Що потрібно для правильного зберігання одягу?

Найважливішими є вішалки для одягу купити які ви можете у нас, а також їх види та призначення. Для одягу, який потребує спеціального захисту та відділення від інших тканин, ми рекомендуємо чохли. Також стануть в нагоді органайзери та ящики для зберігання аксесуарів та взуття. У нашому магазині ви знайдете всі аксесуари для організації інтер'єру шафи-купе - з нами ви будете підтримувати речі в ідеальному порядку. Крім того, ми рекомендуємо наші телескопічні гардеробні системи, за допомогою яких ви зможете створити шафу, яка ідеально відповідає вашим потребам.

Вішалки для одягу - незамінні в кожному гардеробі

Правильно підібраний вид вішалки – запорука того, що ваш одяг надовго збереже правильну форму та гарний зовнішній вигляд.

  •  Проста вішалка

- побудована на вузькому профілі розміром від 5 мм до 12 мм, з характерними гачками або вставками, які допомагають тримати одяг на потрібному місці. На неї вішаєте сорочки та блузки, вішалки для сорочок мають трохи зігнутий профіль.

  • Проста вішалка з перекладиною

- призначена для зберігання важкого одягу. Має широкий профіль близько 50 мм, завдяки чому на неї можна вішати куртки та піджаки, не боячись, що вішалка деформується під вагою одягу. Найчастіше їх виготовляють з дерева або більш товстого пластику.

  • Пряжка

- вужча від класичної вішалки, на перекладині є характерні пряжки - використовується для зберігання штанів та спідниць. Наші вішалки з застібками розроблені так, щоб застібки не залишали слідів на делікатних тканинах.

  • Плічка, обтягнута тканиною

- призначена для найделікатніших матеріалів. Ідеально підходить для зберігання суконь і блузок з делікатних тканин.

  • Вішалка для брюк

- її перевага в тому, що вона допомагає заощадити місце в гардеробі. Вішалка вужча за класичну – вона може складатися з кількох перекладин, на які можна повісити відразу кілька пар штанів.

  • Вішалка для поясів, шарфів і краваток

- має характерну форму, оскільки складається з кількох люверсів. Ремінці зберігають ідеальний вигляд, а шарфи не потрібно прасувати перед кожним використанням.