Як показує практика, велика кількість людей, яка точно знає, коли настане її останній день, займається оформленням такого документа, як спадщина. Отримати її може кожна людина, якщо вона прописана у заповіті. Саме цей документ встановлює, кому та в якій частині буде виділено спадщину. Складати заповіт може будь-яка повнолітня людина, яка вважається дієздатною. У випадку, коли виникають проблеми зі складанням заповіту, на допомогу може прийти адвокат по спадщині. Це спеціаліст, який точно знає, в якому порядку та як правильно оформити представлений документ. При необхідності оформити заповіт за допомогою варто звернутися до такого спеціаліста, як адвокат по спадщині Малик Олександр Володимирович. Для цього можна здійснити телефонний дзвінок по наступним контактним номерам телефону: (096) 109-76-08 та (050) 105-33-11.

Хто може претендувати на отримання спадщини?

Такий спеціаліст, як адвокат по питаннях спадщини, може встановити, що спадкоємцем може виступати, як юридична, так і фізична особа. Причому, якщо розглядати фізичних осіб, то не обов'язково, що вони повинні мати родинний зв'язок.

Також допомога адвоката в оформленні спадщини полягає в тому, що він може надати інформацію в тому, що в заповіті можна вказати навіть тих осіб, які не мають право претендувати на отримання спадщини. Причому не потрібно обґрунтовувати причини, по яким спадок не може перейти до конкретних осіб.

Незалежно від того, чи вказана людина в заповіті чи ні, є певна категорія осіб, які мають право претендувати на отримання спадщини. До них варто віднести наступних:

  • непрацездатний вдівець або вдова;
  • неповнолітні або малолітні діти спадкодавця;
  • батьки, які знаходяться в стані непрацездатності.

Це ті особи, для яких не потрібно встановити факт родинних відносин. Вони в обов'язковому порядку мають право на успадкування половини частки, яку вони отримали б на законних підставах.

Також варто звернути увагу на те, що у заповіті може бути вказано, де особа бажає бути похованою, а також особливості проведення цього ритуалу. Задаючи питання про те, яким чином можна оформити спадщину, реалізовується цей процес із того дня, коли людина оголошується померлою. Для цього в першу чергу варто звернутися до приватного або державного нотаріуса протягом перших шести місяців. Саме в цей проміжок часу людина може вступити в права на отримання спадщини.