Книга посідає у житті дитини особливе місце. Вона розширює уявлення малечі про світ, знайомить з усім, що її оточує, впливає на формування його моральних цінностей.

Де придбати цікаву дитячу книгу?

Під час читання між батьками та дітьми встановлюється особливий звязок, вони краще розуміють одне одного, більше довіряють. Батькам треба подбати не тільки про книги для сімейного читання, але й про літературу для розвитку інтелектуального потенціалу дитини. Асортимент книг, що пропонує магазин книг Златка задовольнить попит населення на різні види друкованої продукції. Менеджери магазину ретельно відстежують зміни, що відбуваються на книжковому ринку, щоб своєчасно запропонувати читачам актуальні новинки. В онлайн-каталозі магазину представлено великий вибір:

  • книг для навчання дітей різного віку;
  • художніх творів для читачів різних вікових категорій;
  • методичної літератури;
  • настільних та розвивальних ігор, наборів для творчих занять.

У магазині можна придбати друковані книги та продукцію в електронному форматі українською та російською мовами.
Завдяки налагодженим партнерським зв
язкам з різними видавництвами, магазин Златка пропонує клієнтами книги за розумними цінами, а регулярне проведення акцій робить придбання товарів максимально вигідним. 

Корисне ліплення

Крім знайомства з книгою для дитини важливо забезпечити розвиток:

  • дрібної моторики рук;
  • творчих здібностей та уяви;
  • координації рук та очей.

Для досягнення позитивних результатів у цій сфері дуже корисно займатися ліпленням. То ж ліпимо разом. Інтернет-магазин Zlatka підготував для малечі великий вибір пластиліну, наборів для роботи з глиною та тістом для ліплення.  

Вивчаємо букви

Дитині треба добре підготуватися до школи, бо без навичок читання, письма, лічби буде дуже складно впоратися із засвоєнням програми навчання. Для вивчення букв потрібна дитяча абетка. На сторінках сайту дитячої книгарні можна вибрати абетку для дитини, яка їй сподобається та буде сприяти вивченню букв. Серія книг «Цікаві абетки» перетворить навчальний процес у гру. Дитині дуже подобаються яскраві ілюстрації та веселі віршики, тому вивчення алфавіту стає захопливим заняттям. 
Приємне знайомство зі світом літер гарантує робота з «Веселою абеткою у віршах».
Любителям тваринок допоможе вивчити букви книга «Хто як говорить» із серії Моя перша абетка.
Златка чекає своїх маленьких читачів.