Багато дорослих людей звикли, що художня література для дітей - це те, що нам пропонує шкільна програма. Але у сучасного підростаючого покоління є можливість читати книжки українською мовою від сучасних авторів. Наприклад, широкий вибір літератури для дітей пропонує книжковий інтернет-магазин “Талант”- https://shop.talantbooks.com.ua/.

Дитячу літературу можна купити не тільки у прозі, а й у віршах чи у форматі казки. Вона поділяється в залежності від віку дитини. Виховання дитини через книгу - це практика багатьох поколінь та педагогів. Адже, у книжці дитина зіштовхуєтся с різними життєвими ситуаціями, взаємовідносинами між людьми, аналізує вчинки та слова героїв. Багато запропонованих проблем у книгах - це ситуації з реального життя, в які Ваши дитина ще не потрапляла і не знає як правильно в них поводитись. Якщо, Ви читаєте книжку маленькій дитині, або разом з дитиною дошкільного чи молодшого шкільного віку, то література - стає одним із інструментів виховання у Ваших руках. Запропонуйте дитині після читання поставити себе на місце героїв. Спитайте чи гарно вчинив персонаж? Як би повела себе Ваши дитина у тій чи іншій ситуації? А що могло статися якби герой історії зробив інакше? Головне, щоб дитина була зацікавлена у читанні, а для цього необхідно підбирати художню літературу згідно віку дитини.

Як вибрати книгу для дитини відповідно віку?

На сайті інтернет-магазину видавництва “Талант” Ви можете обрати книжку для Вашої малечі за віком:

Для діток від 0-2 років книжки містять у собі мінімальну кількість слів, та багато картинок. Картинки зазвичай підписані містять навчальний характер.

Для малечі віком від 2-4 років рекомендовані книжки у форматі казок, або коротких повчальних історій.

Для молодших школярів будуть цікаві і казки і віршики. Або ж історії про тварин чи дітей, які зіштовхуются з такими ж проблемами як і маленький читач.

Підліткам 10-14 років буде цікаво читати самостійно. Це можуть бути класичні варіанти, на приклад “Робінзон Крузо” чи “Дон Кіхот”. Або сучасна література про пригоди чародійок чи чаклунів, маленьких вампірят чи лицарів та драконів.

Художня література у формі казки, завжди сподобається малюку і дошкільного і молодшого шкільного віку. Вірші Ви можете не тільки читати, але й вчити напам’ять!

Прививати любов до читання потрібно з раннього дитинства. Інтернет-магазин Talantbooks допоможе знайти найкращий варіант саме для Вашої дитини! Переходьте до онлайн каталогу вже зараз!