Канцелярські товари є невід'ємною частиною роботи офісних співробітників нарівні з комп'ютером та іншою технікою. Канцтовари роблять офісну працю простішою, організованішою та зручнішою. При цьому важливо правильно підібрати якісні канцелярські вироби на https://kancmaster.com.ua/ru/cat-kanctovari-dlya-ofisu/ для кожного працівника в офісі.

Як вибрати канцелярію для офісу?

При складанні списку необхідних канцтоварів слід враховувати кілька особливостей. По-перше, слід звернути увагу до чисельність співробітників. Так, у невеликих організаціях досить просто визначити потреби кожного працівника та закупити товари у профільному магазині. Однак у великих компаніях, де є багато підрозділів, закупити канцтовари складніше. У цьому випадку рекомендується раз на місяць проводити опитування серед керівників відділів, які завжди точно знають, чого не вистачає у їхніх співробітників. При цьому краще намагатися купувати канцтовари оптом, оскільки це набагато вигідніше.

По-друге, потрібно враховувати потреби кожного відділу. Наприклад, звичайному офісному співробітнику на робочому столі потрібні лише офісний папір, ручки, файли, ножиці та степлер. У свою чергу дизайнерам або проектувальникам додатково необхідні прості та кольорові олівці, спеціальний креслярський папір та багато іншого.

По-третє, для проведення планерок, презентацій та нарад може знадобитися додаткова канцелярія. Так, на таких зборах зазвичай потрібні дошки, маркери, указки та магніти. У деяких випадках також можуть знадобитися блокноти та ручки.

Чим забезпечити додатково співробітників інших відділів?

У бухгалтерії співробітникам будуть потрібні: текстовиділювачі, зошит робочий або блокнот А4, закладки на клейкій основі, великі папки із затискачем та швидкозшивачем, конверти формату С4 та C5, калькулятори, а також потужний степлер із антистеплером.

У свою чергу кадровикам також будуть потрібні додаткова кілька робочих зошитів або блокнотів А4, великі папки із затискачем та швидкозшивачем, файли-вкладиші, горизонтальні лотки для паперів та потужний степлер із антистеплером.

Крім того, додаткові канцтовари потрібні секретарям, офіс-менеджерам та менеджерам з продажу. Для останніх потрібно придбати зошити робочі формату А4, текстовиділювачі та калькулятори. А для секретарів та офіс-менеджерів — ножиці, степлер ручний, канцелярський ніж, маркери перманентні, текстовиділювачі, клей-олівець та конверти поштові С4.