Безперечно, піца - це страва, яка популярна в Україні. Приготування піци найвищої якості потребує не тільки високої майстерності, а й професійного обладнання, тобто печі. Печі  для піци - серце кожної піцерії, тому так важливо, щоб вона надійно виконувала свою роль. Якщо ви зацікавлені в покупці печі, переходьте на сайт: https://technofood.com.ua/shop/category/teplovoe-oborudovanie/pechi-dlia-pitstsy-1, інтернет магазину «Технофуд» та ознайомтесь з каталогом, де представлений великий вибір видів професійних печей від світових виробників із вибором за заданими параметрами та докладним описом технічних характеристик. Пропозиція складається з печей для піци у багатьох варіантах на вибір. Різниця між окремими моделями полягає, перш за все, у конструкції, розмірі, кількості приготування піци за один раз. На вас чекає:

  • Конвейєрна, електрична піч, піч на дровах, газова піч.

Професійна піч для піци дозволить приготувати ідеальну випічку. Це можливо завдяки зручним панелям контролю температури та низці інших практичних опцій, якими оснащена техніка.

На що звертати увагу під час вибору печі?

Перш за все, потрібно подумати про кількість клієнтів, яких ви обслуговуватимете, і про розмір піци, яку ви випікатимете. Найпопулярніший вибір – двокамерні печі – при невеликій прохідності достатньо запустити одну камеру, а якщо гостей більше – можна запустити іншу. Розмір і форма духовки також важливі - широкі плити забезпечують комфортну роботу, але якщо в піцерії менше місця, доведеться вибирати глибшу духовку. Найбільш практичними є багатофункціональні професійні печі для піци, в яких можна одночасно приготувати кілька порцій.

Особливості печі:

  • Газова піч має велику популярність. Вони мають особлива конструкція, що зберігає тепло. Пристрої виготовлені з нержавіючої сталі найвищої якості, яку легко утримувати в чистоті. На користь використання печі цього формату говорить і економічний критерій.
  • Печі для піци на дровах надають їй характеру та особливого смаку. На думку багатьох, саме у цих печах є «щось», завдяки чому піца виходить такою особливою.
  • Електрична піч, завдяки високій ефективності, оптимальному розподілу тепла та повністю електронному управлінню процесу випічки, дозволяє випікати піцу швидше та рівномірніше в порівнянні з іншими варіантами печей.

Скориставшись пропозицією інтернет магазину «Технофуд», ви зможете купити піч відповідно до уподобань за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-яку точку країни.