Ми висловлюємо пам'ять про родичів, що пішли з цього світу, найпрекраснішим чином, встановлюючи пам'ятники, які покликані вшанувати пам'ять наших близьких. Пам'ятники з граніту – найміцніші та довговічні. Вони відрізняються високою стійкістю до стирання, екстремальних температур (у тому числі морозів) та вологи, тому ідеально підходять для встановлення. Замовити та купити пам'ятники в Рожище можна у гранітній майстерні Мemory, яка пропонує великий вибір пам'ятників та послуги з доставки та встановлення їх на цвинтарі.

Особливості гранітних пам'ятників:

Гранітні пам'ятники легко утримувати у чистоті. Вони мають гладку блискучу поверхню, що дозволяє довгі роки зберегти естетичний вигляд надгробка. Граніт є у вигляді плит різної товщини, що робить його ідеальним для виготовлення пам'ятників. Граніт стійкий до зміни погодних умов, зміни температури та рівня сонячного світла.

Переваги пам'ятників від гранітної майстерні:

  • У пропозиції каталогу представлені сучасні та класичні дизайни пам'ятників. Фотографії проектів обов'язково полегшать вибір та допоможуть визначитися з очікуваннями. Зі свого боку, фахівці готові допомогти вам вибрати відповідні розміри та форму, дизайн, завдяки яким пам'ятник чудово виконуватиме свою роль довгі роки. Матеріали дозволяють адаптувати проекти як до естетичних, так і до функціональних очікувань з огляду на зазначений бюджет.
  • Фахівці майстерні пропонують індивідуальні проекти надгробків, які відображатимуть ваші художні погляди. Завдяки багаторічному досвіду та великій технічній базі, в майстерні здатні втілювати в життя навіть найвишуканіші ідеї, чи то різьблення по каменю, чи нестандартне оздоблення окремих елементів конструкції. При створенні пам'яток завжди враховуються індивідуальність форми та найвища якість виконання.
  • Використання високоякісного каменю, правильно підібраного кольору, гарантує клієнтам довгі роки задоволення від контакту з природною красою каменю, витягнутого з надр землі та адаптованого до індивідуальних потреб. Пам'ятники з граніту відрізняються цікавим дизайном та відмінним виконанням.

Гранітна майстерня Мemory пропонує великий вибір пам'ятників із першокласного граніту, найкращої якості за найвигіднішою ціною з послугами доставки та монтажу. Скористайтеся перевагами вже зараз.