Кераміка – один із найпопулярніших будівельних матеріалів. Сучасні керамічні блоки доступні в різних розмірах та формах. Їх використовують як у житловому будівництві, так і при будівництві промислових будівель. Керамічний блок є прямим спадкоємцем цегли. Завдяки розвитку технологій стало можливим робити всередині отвори, що покращують коефіцієнт теплоізоляції, звукоізоляції. Цей будівельний матеріал досі витісняє газобетон чи силікатні блоки з двох простих причин:

  • По-перше, керамічна пустотіла цегла має чудові ізоляційні властивості.
  • По-друге, їх розмір дозволяє швидше створювати стінові конструкції. Хороші теплоізоляційні властивості керамічного блоку забезпечать комфортний тепловий режим цілий рік.

Якщо ви шукаєте будівельні матеріали, які будуть характеризуватись чудовими технічними параметрами і в той же час надавати досить швидкий метод зведення конструкції, використовуйте керамічні блоки. Компанія «Керамейя» пропонує великий вибір цієї продукції, з видами якої можна ознайомитися на сайті, скориставшись каталогом. У наявності представлені 4 типи розміру блоків.

Основні особливості та переваги керамоблоків:

1. Пористі блоки виготовляються в процесі випалу суміші глини з очеретяним або пилом деревини. Таким чином, блок набуває мікропор, стає легше і краще ізолює тепло будівлі.  Крім того, вони також забезпечують набагато більший опір проникненню звуку. При цьому паропроникні, що автоматично видаляє зайву вологу зі стін.

2. Міцність – одна з інших найбільш цінних властивостей керамічних блоків. Ці вироби мають високі показники міцності на стиск. Вони також довговічні у разі механічних пошкоджень. Також цінується стійкість їхньої структури до біологічного впливу. На відміну від інших будівельних матеріалів, керамічні вироби не заростають пліснявою, грибком та стійкі до гниття.

При будівництві важливо правильно вибрати розмір керамоблоку. Зважайте на місце застосування, чи будуть блоки використовуватися для зведення внутрішньої перегородки або зовнішньої стіни будівлі. Від цього залежить вибір товщини блоку.

Переваги покупки у компанії виробника «Керамейя»:

  • Великий вибір пропозиції.
  • Доступні ціни зі знижками.
  • Зручний спосіб оплати, доставка по країні.

Скористайтеся перевагами та оформлюйте замовлення прямо зараз!