Практичний багажник

Зручність використання системи Magic Seats вище середнього доповнюється практичним компонуванням багажного відділення. У багажному відділенні знаходиться ящик глибиною 90 мм, прикритий двошарнірною панеллю. Він підходить для перевезення, наприклад, мокрих речей. Об'єм багажного відділення, включаючи бардачок, складає 375 літрів.

Модернізований салон

Якісні, приємні на дотик матеріали, вдалий дизайн та зі смаком виконана кольорова гамма створюють у салоні Honda Jazz атмосферу розкоші.

Більш зручні передні сидіння з покращеною підтримкою, підставка для ніг, для лівої ноги водія, регульоване по висоті сидіння водія, регульована у двох напрямках колонка і більш просторі задні сидіння - ось деякі з особливостей, які сприяють створенню більш затишної та розслаблюючої атмосфери в салоні автомобіля.

Інтер'єр

Додаткові звукоізоляційні елементи та підвищена жорсткість кузова також сприяють покращенню вражень від водіння нового Jazz. 1.4 ES оснащений шкіряним кермом.

Версії 1.2 LS мають зовнішні дзеркала з підігрівом, а 1.4 ES мають вбудовані поворотники та електричне складання.

Панель приладів із трьома індикаторами постійно підсвічується, що забезпечує відмінну видимість показань за будь-яких умов освітлення. Індикатори мають сріблясті безель, металеві циферблати та червоне градуювання. На всіх моделях є поворотники, що видають три світлові сигнали при невеликому переміщенні важеля, що особливо корисно при зміні смуги руху на шосе.

Багатофункціональний дисплей, інтегрований у спідометр, надає багато корисної інформації, включаючи попередження про швидкість, середню та миттєву витрату палива, запас ходу при поточному рівні палива, температуру зовнішнього повітря та дії з обслуговування. Зручне керування пристроєм забезпечується кнопками на кермі.

Сумісність із пристроями

Стильний радіоприймач з програвачем компакт-дисків, що входить до стандартної комплектації версій 1.2 LS та 1.4 ES, підтримує відтворення MP3/WMA та компенсацію швидкості. Чотири стандартні динаміки у версії 1.4 ES доповнені додатковими високочастотними динаміками. Ця версія також включає вхід USB, розташований в ящику рукавички на центральній консолі, який дозволяє підключати iPod п'ятого покоління або інші подібні пристрої до бортової аудіосистеми Jazz. Залежно від типу пристрою також можна одночасно заряджати акумулятори.

У салоні Jazza багато корисних відділень для дрібних речей. Також є як мінімум 10 тримачів для склянок/пляшок - два в центральній консолі, два за важелем ручного гальма, по одному з кожного боку панелі приладів і по одному в кожній з чотирьох дверних панелей. У салоні нової моделі перед пасажиром також є верхнє та нижнє речове відділення, з правого боку кермового колеса – кишеня, практичне речове відділення на центральній консолі та, в більшості версій, кишеня на пасажирському сидінні.

Кондиціонер входить до стандартної комплектації моделі 1.2 LS.

Великий вибір авто Honda, можна переглянуті на https://honda.ua/.