Кондиціонування повітря стає все більш популярним і доступним способом зниження температури в будинку. Дедалі високі температури в літні місяці, низькі витрати та широкий асортимент пристроїв спонукають вас до встановлення кондиціонерів у квартирі чи будинку, використовуючи послуги компанії Ліка-Комфорт. Сьогодні ви дізнаєтеся, як проходить процес кріплення, скільки часу займає і який кондиціонер правильно вибрати, щоб задовольнити свої потреби.

Адекватний кондиціонер

Кондиціонери стають все більш популярним видом в Україні, як в офісах, так і в побуті. Не дивно – вони ефективно знижують температуру в кімнатах, а технологічні новинки в сучасних моделях надзвичайно корисні. В компанії є кондиціонери, які підключаються до Wi-Fi і можуть бути встановлені поза домом. Вони також мають фільтри, які очищають повітря взимку. Щоб вони були ефективними та служили вам протягом багатьох років, вони повинні бути встановлені професійною компанією. Однак спочатку потрібно вибрати відповідний пристрій.

Щоб правильно вибрати кондиціонер, необхідно враховувати кілька параметрів:

  • Перший – це поверхня, яка підлягає охолодженню. Найчастіше прийнято вважати, що на кожні 10 м2 припадає 1 кВт напруги. Однак потрібно враховувати і сонячне світло вдень, гарячі димоходи, та прилади, які швидко нагріваються.
  • На ринку є кондиціонери Спліт і Мультиспліт - вони мають один зовнішній блок і один (у моделі Split) або багато (у Multisplit) внутрішніх блоків. Тож якщо ви хочете охолодити кілька кімнат, то варто вибрати останній тип, щоб заощадити простір за межами будівлі.

Місце встановлення кондиціонера

Встановлюючи кондиціонер, треба враховувати, що одна частина буде зовні, а інша всередині. У першому випадку слід врахувати, чи потрібно встановити пристрій на стіні чи на підлозі, наприклад, на терасі чи балконі.

Внутрішній блок слід розташовувати в такому місці, де він буде естетичним, повітряний потік не буде спрямований безпосередньо на людей, які там перебувають, і де легко отримати доступ до електрики. Найкраще запросити представників компанії, яка встановить кондиціонер, наприклад, Ліка-Комфорт, і показати їм кімнати. Вони визначать, яке місце буде найбільш оптимальним і комфортним для повсякденного використання.

Сучасні кондиціонери мають датчики, які дозволяють визначити температуру та вологість повітря. Крім того, деякі моделі мають можливість перевірки його забруднення.