На країну виробника. Якщо корм робиться за ліцензії, подумайте, а чи треба вам це? На початку моєї практики годування сухими кормами ми (кілька розплідників великих пуделів) зіткнулися з тим, що наші прекрасно відчувають і чудово виглядають собаки, які харчуються вже близько півроку сухими кормами, раптом несподівано зачесалися, почали в одних випадках роздягатися, в інших міняти забарвлення, по-третє, покриватися лупою, хоча умови життя та годування не змінювалися. З'ясувалося, що шанована нами в той час фірма, не попередивши нас, перестала привозити корм з Америки, а перейшла на більш дешеві (для продавця) корми з голландського філії, який використовував інші консерванти. Результат був якщо не на обличчі, то вже на мордах наших собак точно. Якщо ви бажаєте придбати якісні консерви для собак, то зробити це можна в розділі купити консерви для собак львів ціна.

На зазначені фірмою консерванти. Як правило професійні корми містять природні консерванти – це вітаміни С і Е (т. н тонкоферолы), а корми пользовательного класу містять хімічні консерванти: этоксивин, натрію нітрат, бутилат гідроксіанізол і бутилат гидрокситолуол. На "просунутому заході" все серйозніше ставлять питання про заборону використання хімічних консервантів при виготовленні сухих кормів для тварин, тому що вони є джерелами підвищеної небезпеки захворювання тварин на рак, служать причиною дисфункцій печінки, нирок, підшлункової залози, статевих органів.

Лікувальний корм для котів купити можна в інтернет магазині товарів для тварин.

Використовуються харчові барвники при виготовленні корму. Думаю, що не варто пояснювати, що собаці байдуже якого кольору є корм, його фарбують для покупців, а от чи треба? Основна маса барвників, так само, як і хімічних консервантів шкідлива собакам. Вони володіють канцерогенними властивостями, підвищують чутливість собак до вірусів.

В розділі купити товари для тварин ціни, ви можете придбати товари для тварин.