Кварцит – це штучний камінь, який має експлуатаційні характеристики, що не уступають природним матеріалам. В ньому вдало поєднуються надійність, зовнішня привабливість, доступна вартість. Вироби з кварциту впевнено втримують лідируючі позиції на сучасному ринку. Вони здатні кардинально змінити інтер'єр кухні, додавши до нього візуальний інтерес.

Переваги стільниць, виготовлених з кварциту

Кухонні стільниці зі штучного каменю мають багато позитивних характеристик:

  • високий рівень якості;
  • органічність фактури;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • естетичність;
  • довгий строк служби.

Кварцит одержують шляхом перекристалізації піщаника, що відрізняється виразним кольором та наявністю контрастних вкраплень у вигляді прожилок та невеликих плям. Споживачам пропонуються вироби, виконані з білими, сірими, червонуватими, синіми, зеленими, жовтими чи коричневими відтінками. Спеціалісти розрізняють тверді та більш м'які різновиди штучного каменю. Така характеристика безпосередньо впливає на вартість матеріалу.

Особливості використання кварцитових стільниць в інтер'єрі кухні

В інтер'єрі сучасної кухні стільниця зі штучного каменю вдало поєднується з іншими дизайнерськими елементами. Вона забезпечує оформленню приміщення для приготування їжі елегантність зовнішнього вигляду і чистоту сяйва. Синтетичний камінь гідно виносить термічні впливи і значні механічні навантаження. Спеціалісти все-таки радять використовувати для гарячих сковорідок та каструль спеціальні підставки, які продовжать термін експлуатації робочої поверхні.

Кварцитові стільниці не вимагають особливого догляду. Вони легко очищаються від різноманітних забруднень за допомогою теплого мильного розчину. Щоб надовго зберегти естетичність поверхні, варто обережно поводитися з маслянистими та кислими продуктами. Для правильного догляду за камінними стільницями рекомендується використовувати спеціальні засоби для дезінфекції та м'яку ганчірочку.

Кварцит достатньо важкий матеріал. Тому установку стільниці необхідно доручати лише досвідченим спеціалістам. Кожна різновидність матеріалу має свої особливості. Це варто враховувати при виборі елементу для оформлення приміщення кухні. Колір робочої поверхні повинен відповідати загальному відтінку інтер'єру. Її розмір вибирається індивідуально, в залежності особистих побажань власників житлового приміщення.