Що потрібно знати при замовленні пластикових вікон? Нарешті ви зважилися оновити старі віконні рами, стоять з часу будівництва будинку, на пластикові. Чудово! Цього серйозного кроку напевно передували сумніви і багатомісячні відрахування із сімейного бюджету: установка пластикових вікон — задоволення не з дешевих. Тому при встановленні рам ПВХ економити не варто.

Ціни на металопластикові вікна (http://vikna-dveri.lviv.ua/) можна дізнатися на нашому сайті.

Перед походом у фірму виберіть профіль, з якого будуть виготовлені євровікна. Ринок пропонує більше десятка профілів для виготовлення віконних рам, від двокамерних до п'ятикамерних (не плутайте зі склопакетом). Це означає, що по поперечного зрізу пластика має бути відповідне число камер (пустотних прямокутників). Число повітряних камер забезпечує теплоізоляцію. Чим більше камер, тим жорсткіше і дорожче профіль. Склопакети також ставлять 2-5-камерні, в залежності від регіону проживання. Як правило, камер в профілі більше, ніж в склопакеті. На 3-хкамерний профіль фахівці рекомендують ставити 2-хкамерний склопакет.

Вартість вхідних дверей ви можете дізнатися в розділі вхідні двері ціна львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/vhidni-dveri/pro-dveri/).

Якщо балкон або лоджія засклена, то можна поставити і 1-2 камерні. Профіль якої марки краще? Фахівці рекомендують профіль зарубіжних виробників, що працюють на ринку по кілька десятків років, що мають міжнародні сертифікати якості, популярних брендів: KBE, Rehay, Veka та інші. Вони одними з перших перестали використовувати у виробництві пластикових профілів органічні сполуки свинцю, що застосовувалися для жорсткості і довговічності, що забруднюють навколишнє середовище. Вікна, виготовлені з ПВХ цих фірм, влітку в спеку не видають запаху.

У нас ви можете придбати тканинні ролети день ніч (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/) .

В наші дні фурнітура для вікон проектується таким чином, щоб дизайнер міг майстерно вписати її в інтер'єр будь-якого приміщення.