Єгипет вже давно став для українців улюбленим місцем відпочинку за чисте море, прийнятну вартість та високий сервіс. Різномаїття курортів дозволяють обрати відпочинок на будь-який смак. Тож не дивно, що Єгипет – це популярний відпочинок сімей з дітьми https://hittravel.com.ua/tury-po-krayinah/yegypet/, навіть бабусь з онуками відправляють.

Головні переваги дитячого відпочинку:

  • відмінні піщані пляжі;
  • наявність різноманітних розваг для дітей та дорослих – від водяних гірок до аніматорів;
  • доброзичливе ставлення до дітей працівників курортів та місцевого населення;
  • нетривалий та недорогий переліт;
  • відсутність необхідності оформлення візи.

Коли краще їхати до Єгипету

Попри те, що курортний сезон у Єгипті триває протягом усього року, у кожного сезону є свої особливості. Під час зимових канікул зазвичай у країні зберігається приємна температура повітря, проте море може бути прохолодним, особливо для маленьких відпочивальників. Але вихід з цієї ситуації доволі простий. По-перше, треба обирати курорти, що розташовані на узбережжі Червоного моря (воно навіть узимку тепле), а по-друге, слід надати перевагу готелям, що пропонують своїм гостям басейни з підігрівом або криті.

З середини весни у Єгипті традиційно розпочинається високий курортний сезон. Ціни на путівки стають значно вищими. Проте якщо встигнути полетіти до кінця квітня можна відпочити за доволі прийнятну вартість.

Завзяті відпочивальники не рекомендують відвідувати Єгипет влітку сім’ям з маленькими дітьми. Температура повітря у цей період найвища за цілий рік – від 35 градусів. Тож такий відпочинок скоріш за все зашкодить, ніж принесе користь. Проте для прихильників спеки – це найкращий час.

Осінній відпочинок у Єгипті має неабиякий попит у туристів. Річ у тому, що незважаючи та те що температура повітря може знижуватися, море ще не встигає охолонути. Доставити деякій дискомфорт можуть дощі, сезон яких зазвичай розпочинається наприкінці листопада. Проте обираючи відпочинок восени, слід запастися теплими речами – вечори у  Єгипті стають прохолодними.

Який курорт обрати

Обираючи єгипетський курорт для відпочинку з дітьми, перш на що потрібно звернути увагу – це пляж. Адже понад усе малеча любить копирсатися у піску та плескатися у морі. Тож для маленьких відпочивальників якнайкраще відійдуть готелі Хургаді.