Вивчення іноземної мови вимагає підбір методів, які будуть походити саме вам. Деякі люди легко освоюють інформацію, побудовану на методі асоціацій. Для інших важливо завчити правило, подивитися специфіку його роботи на практиці. Курси англійської можуть запропонувати різні техніки. При їх виборі враховується вік того, хто навчається, цілі, кількість часу, який може витратити людина на свою освіту.

Репетитор, курси англійської або самостійна робота

Популярний спосіб, яким віддають перевагу більшість людей - курси англійської мови. Практично всі педагоги роблять акцент на комунікативному методі, наприклад тут myenglishworld.pro. В основній частині обов'язково розглядається граматика і лексика, відбувається закріплення отриманого матеріалу. Тривалість уроку триває певний час. Якщо студент не встигає освоїти матеріал, йому можуть запропонувати репетитора, індивідуальні консультації.

Школа англійської має кілька плюсів:

  • помірні ціни;
  • заняття за розробленими і затвердженими програмами;
  • можливість застосування комплексного підходу до вивчення;
  • отримання документа про освіту;
  • можливість роботи за індивідуальним запитом;
  • закріплення матеріалу при спілкуванні з іншими студентами.

Репетитор англійської обійдеться дорожче, але клієнтам запропонований гнучкий графік занять, проходження матеріалу не за програмою, а з урахуванням запиту клієнта. Легко знайти фахівця, який познайомить вас з вузькою термінологією, навчить документообігу, спілкуванню з партнерами, колегами або носіями мови.

Репетитори англійської забезпечують індивідуальний підхід, тому можна буде більше приділити часу темам, які складно піддаються. Єдиний нюанс - знайти викладача, з яким буде легко вчитися, складно.

Самостійне навчання підходить людям з сильною мотивацією. Часто через деякий час з'являється бажання кинути заняття, тому фахівці пропонують придумати собі додатковий стимул. Якщо такий підхід не підійшов, в школі англійської мови готові допомогти.

Вибір методики у репетитора англійської або в мовній школі

У середині минулого століття став популярним грамматико-перекладний метод. При ньому акцент педагог робить на граматику і лексику. Спочатку він дає матеріал на рідній мові, після учні приступають до роботи на іноземному. Метод дозволяє добре вивчити граматику, але залишається багато прогалин в розмовній мові.

Школи англійської мови практикують метод фізичного реагування. При ньому учень спочатку пропускає через себе всю інформацію. На початковому етапі від нього нічого не вимагають. Перші 20 уроків йде на отримання пасивних знань. Студенти случают мова, читають слова і пропозиції, але не вимовляють їх. На другому етапі учень починає реагувати на те, що прочитав або почув.

Іноді репетитор англійської пропонує метод мовчання. За однією з теорій, в кожному закладено знання мови. В процесі навчання студентам не нав'язується думка викладача. На самому початку учні освоюють вимова, але вчитель не вимовляє звуків, використовує лише для коригування складні кольорові таблиці.

Репетитор на англійську мову може запропонувати аудіо-лінгвальну техніку. Учні займаються багаторазовим повторенням окремих слів і фраз слідом за фонограмою або педагогом. Після накопичення певної словникового запасу можна вимовляти власні слова і фрази. До мінусів методу відноситься, що при живому спілкуванні багато учнів не можуть правильно вживати завчені слова.

Репетитор англійської мови як тут https://myenglishworld.pro/individualnyie-zanyatiya/ може запропонувати і комунікативний метод. В процес відбувається навчання живому спілкуванню, коли одночасно розвиваються всі мовні навички. Ця техніка залишається актуальною донині, оскільки дозволяє домогтися гарних результатів.