Договір публічної оферти - це офіційне запрошення будь-якій фізичній або юридичній особі укласти договір на надання послуг. Будь-який інтернет-магазин повинен укласти договір з кожним покупцем. Підписувати договір на папері не обов'язково. Клієнт може просто клацнути «Я приймаю пропозицію» на веб-сайті перед вчиненням онлайн-платежу, і ця дія буде вважатися юридично укладеної угоди. Продавець, что продає товари за помощью веб-сайту магазину https://winmart.com.ua/public-offer-agreement, та Покупець, пріймають умови Договору.

У договорі оферти вказані всі істотні умови договору:

  • визначення продавця та покупця, опис товару або послуги;
  • умови покупки: вартість і кількість;
  • умови доставки, обміну і повернення;
  • гарантійні зобов'язання;
  • політика конфіденційності, порядок вирішення спорів.

Договір магазину «WinМart» включає:

1. Загальні положення. При повній згоді з Договором Покупець пріймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення и за невиконання умов цього Договору.

2. Терміни та визначення.

3. Умови договору.

Особливості договору оферти:

Договір захищає не тільки права інтернет магазину, а й права споживача. Крім того, інтернет-магазин докладно описує обсяг своєї відповідальності, щоб запобігти втраті доходу, і споживачі хочуть бути впевнені, що їх права захищені, вони отримують продукт, за який вони платять. Щоб оферта вважалася дійсною, покупець повинен її прийняти. Інтернет-магазин може вибрати дію, яке буде вважатися угодою: замовлення, оплата, реєстрація на сайті або просто натиснення на кнопку «Приймаю». Онлайн-продаж пов'язана з дуже важливим питанням - конфіденційністю особистої інформації покупця. Інтернет-магазин відповідає за збір, зберігання, доступ і виправлення електронної пошти клієнта, номера телефону, адреси та номера кредитної картки. Покупець дает право здійснювати обробку персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних. Сторони відповідають за невиконання або неналежне Виконання умов цього Договору в порядку, передбачення Договором.

Якщо ви купуєте і оплачуєте товар, вам слід ознайомитися з публічною офертою, щоб не залишитися ні з чим. У разі сумнівів зверніться до фахівців магазину за додатковою інформацією.