Для збереження особистих та платіжних даних, оформлення кредиту без прихованих платежів та комісій потрібно ретельно вибирати кредитора. Коли потрібні гроші в позику терміново, ми рідко перевіряємо систему безпеки, дивимося свідоцтво про реєстрацію, фінансову звітність, приклад договору. Однак є зручний спосіб й заощадити час на перевірці кредитної установи, й швидко взяти онлайн позику на карту.

Як знайти надійного кредитора в Україні

Коли вирішуєте оформити кредит в новій компанії, потрібно перевірити юридичну інформацію, актуальні умови кредитування та вимоги до клієнтів, час розгляду заявки, переконатися у відсутності прихованих платежів й комісій. Додатково потрібно поставити кілька питань менеджерам служби підтримки, перевіривши швидкість та якість відповідей.

Сервіс https://groshman.com.ua допомагає швидко знайти надійну фінансову установу, заощадивши час на пошуку та вивченні кредиторів. На ньому можна порівняти компанії, подати одну або кілька заявок та отримати гроші в позику терміново за 15 хвилин.

На сервісі створені комфортні умови отримання онлайн позики:

 • цілодобове обслуговування в будні, вихідні та святкові дні;

 • видача як невеликих короткострокових онлайн позик, так й великих кредитів на кілька місяців;

 • надійні кредитори, діяльність яких регулюється чинним фінансовим законодавством України;

 • індивідуальний підбір мінімум трьох пропозицій після подачі однієї заявки;

 • максимальна ймовірність схвалення заявки на онлайн позику, бо система підбирає компанії згідно з кредитною історією клієнта та вимогами компанії;

 • родичі й друзі, начальство й колеги не дізнаються про ваші фінансові труднощі;

 • безпека особистих та платіжних даних, для захисту яких використовується технологія шифрування з'єднань PCI DSS.

Після схвалення заявки та отримання грошей на карту терміново, можете розпоряджатися позиковими коштами на свій розсуд. Сервісом Groshman регулярно користуються для оплати медичних послуг, навчання, оренди квартири та комунальних послуг, придбання побутової техніки та електроніки, покриття повсякденних витрат до зарплати. Його використовують й підприємці, яким потрібні кошти для відкриття, розвитку або розширення бізнесу.

Як безпечно отримати гроші в позику терміново

На сервісі Groshman можна взяти першу онлайн позику на суму від 500 до 7 000 гривень на строк від 7 до 30 днів з можливістю продовження періоду погашення платежів. Нові позичальники можуть брати гроші в борг під 0.9% на добу. Для постійних клієнтів діють особливі умови: позики на суму до 30 000 гривень та більше, постійні знижки для зменшення переплати, розгляд заявок протягом 5 хвилин.

У кредитній компанії можуть взяти гроші на карту терміново повнолітні громадяни України. Для оформлення кредиту знадобиться паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон та email, активна карта будь-якого українського банку.

Щоб взяти гроші на карту терміново через сервіс Groshman, потрібно зробити наступне:

 1. У формі реєстрації вказати номер мобільного телефону та пароль.

 2. Заповнити анкету позичальника, надавши стандартні відомості про себе: ПІБ, дата народження, паспортні дані, ідентифікаційний код.

 3. Прив'язати активну платіжну карту для безпечного отримання онлайн позики.

 4. Вказати необхідну суму та терміни погашення кредиту, після чого вибрати одну або декілька відповідних пропозицій.

 5. Підписати електронний кредитний договір через особистий кабінет та отримати кошти на карту.

На сервісі кожна пропозиція з отримання грошей в позику терміново від кредитних установ має опис конкретних умов та вимог до позичальників. Якщо знадобиться професійна допомога в питаннях вибору компанії, оформлення або закриття кредиту, фахівці служби підтримки оперативно проведуть консультацію телефоном, через електронну пошту або соціальні мережі.