Просування сайту неможливо уявити без створення якісного контенту, який буде подобатися людям і пошуковим системам. Якщо ви подивитися на тексти ТОП-ових сайтів будь-якої галузі, то побачите, що там тільки на перший погляд немає нічого особливого. Але якщо уважніше придивитися і зіставити текстовий контент кількох таких ресурсів, їх буде об'єднувати одне - всі тексти мають логічну структуру та насичені необхідними ключовими словами. Структурованість текстового контенту, тобто наявність у ньому підзаголовків і маркувальних або нумерувальні списків, не тільки спрощує сприйняття текстів, а й впливає на «реакцію» на них з боку пошукових систем.

Ключові слова як основа семантичного ядра ресурсу

Крім структури, є певні ключові слова, сукупність яких становить семантичне ядро сайту. Вони є одним із базових чинників, що впливають на просування. Кваліфікований оптимізатор повинен підібрати список цих ключових слів, а грамотний копірайтер або рерайтер - створити на їх основі цікавий, захоплюючий і релевантний з точки зору роботи пошукових систем контент.

Тексти для категорій - не допустити переспама

Незважаючи на те, що просування сайтів в істотному ступені «зав'язано» на використанні контенту з ключовими словами, не можна допустити їх надлишку. На нього пошукові системи реагують не надто позитивно. Їх алгоритми здатні виявити штучність і прореагувати на неї відповідним чином. Тому не варто довіряти оптимізаторам, які готові у ваш текст для категорії сайту на 2 тисячі символів вмістити 30 ключових слів. Також дуже важливо, щоб текст був написаний не тільки для пошукових роботів, але і для людей. Слід звертатися за створенням контенту тільки до тих, хто зробить його дійсно цікавим, а ключові слова органічно вставить у потрібний контекст.

Якою має бути картка товару?

Грамотне просування сайту не може відбуватися без урахування якості того текстового контенту, який знаходиться в описах товару. Знаючи про те, що текст повинен бути унікальним, замовники часто вимагають 100-відсоткового показника за різними програмами, а виконавці не пояснюють, що це можливо не завжди. Якщо назва і модель товару включають кілька слів, вони індексуються пошуковою системою і не можуть дати матеріалу 100-відсоткову унікальність. Але саме індексація цих аспектів і є запорукою якісної розкрутки ресурсу. Тому, прагнучи до унікальних текстів, не варто заради них жертвувати здоровим глуздом.

Компанія IST.Group професійно займається просуванням сайтів та наданням інших IT-послуг. Її фахівці знають як забезпечити вашому ресурсу високу конверсію.

Окрім послуг просування сайтів, компанія IST.Group також надає послуги створення програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ для різних галузей бізнесу, це дозволяє раціональніше та зручніше використовувати матеріальні та людські ресурси підприємства, таким чином підвищуючи прибуток. Як прикллат є програма для агентств нерухомості IST.Realtor, за допомогою цієї програми вдалося покращити ефективність роботи багатьох агентств нерухомості, цього вдалося досягти за допомогою ефективного та різноманітного функціоналу програми.