Сонцезахисні окуляри - це не тільки модний аксесуар, але і захист від шкідливого сонячного випромінювання. Вибираючи їх, ви повинні керуватися передусім турботою про своє здоров’я, а вже потім модною зовнішністю та відповідністю формі обличчя. Правильно підібрані сонцезахисні окуляри полароїд захистять вас від пошкодження очей та погіршення зору, покращать комфорт зору в сонячну погоду та запобігатимуть відблискам.

Чому вам потрібно захищати очі від сонця?

Більшість із вас не пов’язують сонцезахисні окуляри зі здоров’ям, а повинні. Завдяки тому, що ви захищаєте свої очі від шкідливої ​​сонячної радіації, ви уникаєте таких захворювань, як:

  • кон'юнктивіт та кератит,
  • пошкодження рогівки,
  • катаракта,
  • дегенерація жовтої плями.

Однак не всі сонцезахисні окуляри забезпечать вас належним захистом. Дешеві окуляри можуть завдати більше шкоди, ніж користі. Завжди потрібно пам’ятати про це, щоб добре захистити очі під час літніх прогулянок.

Що враховувати при виборі окулярів?

Хоча сонцезахисні окуляри - це модний прилад, купуючи їх, ви повинні враховувати не тільки зовнішній вигляд, але й безпеку та турботу про своє здоров’я. Ось чому найкраще купувати їх у перевіреного оптика та звертати увагу на кілька важливих деталей, перш ніж приймати рішення про покупку.

Перш за все, хороші окуляри повинні мати знак СЕ - тобто сертифікат Європейського Союзу, який гарантує відповідність стандартам та повідомляє вас про те, що окуляри протестовані та захищають ваш зір від шкідливого випромінювання. Сонцезахисні окуляри також повинні мати антиблікове покриття та поляризуючий фільтр, який нейтралізує відблиски від світла. Їх придбання особливо слід розглянути спортсменам, рибалкам та водіям.

Також слід пам’ятати, що лінзи окулярів не повинні бути надто темними, оскільки вони можуть змусити ваші зіниці розширюватися та пропускати більше світла, ніж якщо б ви взагалі не носили окуляри. Найкращі кольори - сірий, зелений та коричневий. Також добре підійдуть жовті та оранжеві окуляри. Пам'ятайте, що вони повинні мати досить високі УФ-фільтри.

Якщо у вас є порушення зору, виберіть окуляри з фотохромним фільтром, який пропускає різну кількість світла залежно від кількості сонячного світла. Лінзи в таких окулярах іноді темніють та світлішають, завдяки чому вони дозволяють правильно бачити як в умовах інтенсивного, так і в умовах недостатнього освітлення.