З чого розпочати?

Нині бути блогером дуже популярно. І якщо ви вже зрозуміли, що це ваша справа, то виникає інше питання. Як же правильно розташувати світло аби відео вийшло якісним?

Для того, щоб розпочати знімати відеоролики на YouTube чи TikTok або ж для якоїсь іншої соцмережі, потрібно володіти хоча б базовими знаннями про знімальне обладнання.

Спершу потрібно почати з того, як правильно користуватися камерою, записувати звук та розставляти світло в потрібному ракурсі.

Як правильно розташувати світло?

У першу чергу потрібно пам'ятати про свій контент. Він повинен бути унікальним та не схожим на інші. Отже, це може бути як ідеальний ролик (такий, що схожий на справжній фільм), так і щось домашнє, самобутнє, де освітлення не дуже впливає на щось.

Найпростішим способом є створення освітлення власноруч. Аби затрати не були великими можна купити декілька світильників зі світлодіодними лампами або ж взяти будь-яке холодне світло. Також варто додати фотозон чи відбивач світла, що можна змайструвати з фольги та картону. Це забезпечить яскравому освітленню, необхідному для знімання.

Щодо люмінесцентних і галогенових ламп, то їх купувати не варто. Вони надають зелений відтінок, який є небажаним при відеозніманні, а також джерело тепла, що є не комфортним для блогерів.

Набір блогера - https://xoko.ua/product-category/interaktivni-igrashki/nabir-blogera/

Що ж входить до набору справжнього блогера? Насправді все не так складно як гадалося. У набір входить металевий розкладний штатив, а також кільцева світлодіодна лампа.

Уже з таким набором можна розпочинати знімати різні відео та робити фото. Ця лампа є універсальною, адже нею користуються також візажисти, майстри манікюру та тату-майстри.

З чого ж складається ця лампа?

  • Перше – це штатив, який можна швидко скласти без зусиль;
  • Друге – це кріплення для лампи;
  • Третє – така лампа зазвичай має чотири ніжки;
  • Четверте – обов'язковий чохол із тканини.

Led лампа

Така лампа підійде будь-якому майстру у сфері краси. Стилістам, перукарям, візажистам, фотографам, майстрам тату, а також блогерам. Ця лампа є незамінною й для тих, хто бажає зробити якісні знімки. Неважливо будуть це просто фотографії на пам'ять чи це стануть знімки в інтернет-магазинах, шоу-румах.

З чого вона складається?

  1. Має натуральне світло, яке рівномірно освітлює приміщення й не залишає після себе тіней;
  2. Є дуже легкою й компактною, що робить її простою у використанні;
  3. Має функцію регулювання яскравості світлового потоку;
  4. Можна змінювати колір на світло-білий, жовтий або ж нейтральний;
  5. Має кріплення на штатив чи стійку;
  6. Є можливість обертати лампу на 360°, а також змінювати кут її нахилу.

Кільцева лампа

Кільцеві світлодіодні лампи відразу мають відбивачі, встановлені над світлодіодними панелями, що забезпечить вам рівномірно розсіяне світло. Також вона ще й забезпечена пультом дистанційного керування, що є дуже зручним у використанні. Таке рішення буде ідеальним варіантом для тих, хто не хоче морочитися, а хоче почати знімати ролики вже зараз.

З кільцевою лампою вам буде дуже просто виставити світло. Робиться це так – для початку регулюється висота штатива так, як вам буде потрібно й встановлюєте її на спеціальне кріплення камеру або фотоапарат прямо на лампу. Так ви отримаєте рівномірне, яскраве холодне світло (або тепле, залежно від ваших побажань) з мінімальними витратами грошей і зусиль. Після цього можете влаштовуватися зручніше й починати знімати.