За здоров'ям потрібно доглядати регулярно, а не тільки при появі симптомів захворювання. Фізична активність, уникнення стресів та збалансоване харчування - запорука збереження відмінної форми на довгі роки. У цьому можуть допомогти якісні натуральні дієтичні добавки, що пропонує інтернет-магазин NanoMarket. Однак, якщо ваше здоров'я суттєво погіршиться, їх використання не сильно допоможе – тоді вже буде потрібно приймати ліки. У чому різниця між ліками та біологічно активними добавками?

Біологічно активні добавки – характеристика

Біологічно активні добавки з задоволенням приймають люди практично різного віку. Жінки використовують їх для схуднення або поліпшення зовнішнього вигляду волосся. Люди похилого віку підтримують себе препаратами, що позитивно впливають на пам'ять та концентрацію уваги. Молоді люди часто вживають добавки, що додають енергію. Однак мало хто знає, що ці препарати не є ліками. Це тільки харчові продукти, склад яких доповнює дієту. Їх використання не має побічних ефектів та не шкодить здоров'ю.
Хоча добавки не є ліками, їх приймання може зробити цілющий вплив на ваше здоров'я. Вони заповнюють дефіцит вітамінів, мікроелементів та мінералів. Однак вживати їх слід в помірних кількостях та пам'ятати, що вони є доповненням, а не заміною здорового харчування.

Зміцніть свій імунітет за допомогою харчових добавок

Незалежно від того, скільки вам років, який ваш стан здоров'я та який спосіб життя ви ведете, дуже важливо підтримувати здоров'я за допомогою правильних добавок, великий вибір яких пропонує інтернет магазин НаноМаркет. Якщо ви часто хворієте на застуду або грип, у вас проблеми з ламкістю волосся або навіть неприємний запах з рота, це може бути ознакою нестачі в вашому організмі необхідних поживних мікроелементів і, перш за все, вітамінів. На жаль, незбалансоване харчування не тільки позначається на накопиченні жирової тканини, але й знижує ваш імунітет.

Вітамінні комплекси для всієї родини

Вітаміни важливі для вашого здоров'я й повинні надходити в достатній кількості кожен день. Звичайно, краще робити ставку на свіжі фрукти та овочі, а також на фруктові коктейлі, які є вітамінною бомбою. Однак для підтримки засвоєння поживних мікроелементів та компенсації їх нестачі слід використовувати спеціальні харчові добавки. Вони можуть бути в формі таблеток, наприклад, з вітамінами C, D або B, або в формі саше з порошком, розчиненим у воді, соку або інших напоях. Восени й взимку, коли найлегше заразитися застудою або грипом, їх варто використовувати, в тому числі. Ефект помітний в більшості випадків після тижня використання. Йдеться про зменшення почуття втоми, що позитивно позначається на правильному функціонуванні імунної системи.

Класифікація харчових добавок

В залежності від фізіологічної дії та складу існує класифікація БАД:

  • спортивне харчування;
  • амінокислоти;
  • мінерали;
  • вітаміни;
  • пробіотики;
  • незамінні жирні кислоти;
  • натуральні дієтичні добавки.