Перелік необхідних документів згідно з законодавством України (постанова КМУ № 251от 28.03.2012 для початку процедури оформлення посвідки на проживання в Україні наступний:

заява іноземця на отримання посвідки.

Далі будуть потрібні ще деякі документи:

- завірений нотаріально (або в бюро перекладів) переклад сторінок паспорта з особистими даними іноземного громадянина;

- копія реєстраційної картки або копія сторінок паспортного документа з візою «Д» і печаткою, що підтверджує перетин кордону;

- завірені власниками копії паспортів керівника підприємства або організації і відповідальної особи;

- поліс медичного страхування;

- чотири фотокартки іноземця на матовому папері, розміром 3,5 Х 4,5 см.

Однак наданням дозволів, довідок та нотаріально завірених копій документів процес не обмежується. Після видачі посвідки на тимчасове проживання доведеться зробити ще дещо.

Якщо вас цікавить посвідка на тимчасове проживання в україні, більш докладнішу інформацію ви можето знайти на сайті нашоі юридичної компаніі.

Как тільки іноземцю видається посвідчення про отримання вмж в Україні, в його паспорті проставляється штамп з підтверджує відміткою. Ключовий момент – протягом десяти днів після видачі посвідчення потрібно оформити реєстрацію місця проживання. Відмітка про реєстрацію проставляється у посвідченні на проживання. Більше інформаціі про це на kirdapartners.com.ua

Іноземцю важко зрозуміти ці тонкощі. Саме тому в оформленні необхідної документації потрібен надійний український партнер, який зможе провести всі процедури швидко, без затримок. Юридична компанія не тільки допоможе Вам на законній підставі отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні, але і стане Вашим надійним партнером в інших трудомістких процесах оформлення та подання документації.