Власникам преміальних карток Мастеркард доступні не тільки унікальні, а й інноваційні послуги. Одну з них оцінять любителі подорожей, які багато часу проводять у перельотах з одного аеропорту в інший — Fastline Борисполь. Скористатися послугою можуть держателі преміум-карток платіжної системи Mastercard — Platinum, Corporate, World Black Edition і World Elite.

Користуючись послугою Fast Line, ви можете пройти паспортний контроль й авіаційну безпеку через окремий коридор та скористатися пріоритетною чергою. У тому числі ви можете скористатися прискореною реєстрацією та здачею багажу, щоби приділити більше часу відпочинку або горнятку кави під час комфортного очікування літака.

Як скористатися перевагами, які надає послуга Fast Line

Якщо ви є власником преміальної картки, випущеної будь-яким банком України, ви можете скористатися Fast Line, виконавши всього три простих кроки:

  • Піднесіть свою платіжну картку або телефон із прив’язаною до нього карткою до терміналу, розташованого на турнікеті Фаст Лайн.
  • Введіть PIN-код, після чого на вашому рахунку для перевірки буде заблоковано 1 гривню. Це ніяк не вплине на те, як швидко ви будете проходити паспортний і митний контроль, а гроші повернуться на рахунок через кілька хвилин.
  • Проходьте контроль авіаційної безпеки й інші процедури в аеропорту без черги. Послуга Fast Line доступна як на виліт, так і на приліт.

Додаткові умови

Якщо ви хочете скористатися послугою Fast Line, прискореною реєстрацією на рейс і здачею багажу, потрібне дотримання таких умов:

  • У вас має бути активна платіжна преміальна картка Mastercard певного типу (Platinum, World Black Edition тощо).
  • На рахунку має залишатися як мінімум одна гривня. В іншому випадку перевірка на дотримання умов для Fast Line буде неможлива і ви не зможете скористатися послугою.
  • За останні 30 + 5 днів ви маєте здійснювати фінансові транзакції, які в сумі перевищують 6000 гривень (вихідні перед вильотом і останні 5 діб не враховуються).

Унікальні переваги доступні власникам платіжних карт рівня Mastercard Corporate. Для їх власників не передбачені додаткові умови, достатньо лише мати активну картку з залишком від 1 грн.

Якщо ваша преміальна картка, яка передбачає наявність Fast Line, була випущена менше ніж 30 днів тому, ви зможете скористатися послугою без додаткових умов. Це можливо завдяки Welcome-періоду для нових власників преміум-карток Мастеркард. На 38 день скористатися Fast Line на пільгових умовах ви вже не зможете у зв’язку із закінченням строків Welcome-періоду.