Кондиціонер від скв львів - це обов’язковий прилад будь-якого приміщення. Попит на кондиціонери зростає щорічно, а пропозиції магазинів активно розширюють можливості та потреби користувачів.  Важливо, що враховуючи велику потребу у продавців. виробники продають різні кондиціонери, як за функціями. так і за ціною. Ціни на кондиціонери, кліматичні системи нині не ті, що ще років 10 тому. Наприклад, спліт-система могла обійтися в $ 1500-1600. Сьогодні звичайні побутові моделі можна купити в магазинах навіть за $ 400-700. Вартість же оснащення заміського будинку більш складними кліматичними системами не перевищує 3-5% від загальної вартості зведення будинку під ключ (в кінці 90-х років минулого століття цей показник міг доходити в Україні і до 40%). Вітчизняний ринок кліматичних систем розвивається, росте, що й сприяє встановленню адекватного рівня цін.

Системи кондиціонування дому або квартири бувають:

1.       Спліт система - це найбільш поширений вибір для квартир, але деколи він застосовується в приватних оселях. Під спліт системою розуміється один зовнішній блок та один внутрішній (настінного, канального, стельового або підлогового типу). Недолік цієї системи полягає в тому, що вона не  забезпечує кондиціонування повітря всієї оселі. Підходить для однієї кімнати або частини великої системи будинку. У випадку, якщо кімнати, які мають охолоджуватися налічують одну чи дві кімнати, які віддалені одна від одної, то така система може вирішити питання с температурним балансом. 

2.       Мульти спліт-система кондиціонування - універсальний спосіб підтримувати сприятливу температуру повітря в приватній оселі. Вона гарантує гарні умови в двох або більше кімнатах одного приміщення. Тобто до одного зовнішнього блоку монтують до шести внутрішніх блоків пристроїв відмінних типорозмірів та модифікацій. Потужності зовнішнього блоку виконують своє призначення для всіх кімнат приміщення, якщо вони  вистачає на всі внутрішні кімнати. Застосовуючи таку систему, власники будинку можуть здійснювати кондиціонування оселі якісно та у відповідності до типи кожної кімнати, де буде монтуватись обладнання. Перевага ще й в тому, то зовні відсутня велика кількість зовнішніх блоків.

Мультизональна система влаштована таким чином, що до зовнішнього блоку можуть бути підключені десятки внутрішніх блоків кондиціонерів. Організація комфортного мікроклімату приватного будинку в кілька поверхів за допомогою такої системи має ряд своїх переваг: надійна і проста конструкція продовжує загальний термін служби системи, маючи загальну систему трубопроводів внутрішні блоки точно і рівно підтримують задану температуру в приміщенні. А особливості самої конструкції мультизональной системи дозволяють їй працювати з досить низьким рівнем шуму.

Всі означені кондиціонери можна придбати на сайті https://skv.lviv.ua/kondicionery. В каталозі представлені відомі бренди, які пропонують якісні спіт-системи, які раз та назавжди вирішують проблеми з температурою у приміщенні.