До вибору комп'ютерного столу на https://lamelio.com.ua/ua/kompyuterni-stoli, потрібно поставитися серйозно, адже від правильного вибору залежить настрій і здоров'я людини. У наш час практично в кожному будинку встановлений комп'ютер і перед більшістю людей постає питання: що важливо врахувати перед покупкою комп'ютерного стола?

Спочатку визначитеся з габаритами, виміряйте ширину і глибину того місця в кімнаті, де він буде стояти. Якщо буде встановлена оргтехніка, виміряйте і її - це дозволить вам знати, якого розміру полки і ящики вибрати у майбутнього столу.

Який стіл потрібен для ноутбука?

Столик для ноутбука не вимагає підставки під монітор або системний блок, тому можна вибрати вузький письмовий стіл, або приставний столик, який ставиться у дивана або крісла. У каталозі магазину ви зможете подивитися варіанти комп'ютерних столів для ноутбука, для стаціонарного комп'ютера, а також варіанти, які підійдуть і для того, і для іншого пристрою.

Якщо у вас багато оргтехніки, то краще оснастити стіл надбудовою, додатковими полками і ящиками, стелажем. Так буде зручніше, якщо все необхідне для роботи буде під рукою.

Габарити комп'ютерного столу

Висота столу, як правило, становить 70-76 см, стандартний розмір - 75 см.

Глибина столу в середньому становить не менше 80 см, оскільки відстань від монітора до очей має бути не менше 1 метра. Монітор потрібно розташувати трохи нижче рівня очей - так вони не будуть втомлюватися. Глибина нижній частини повинна бути достатньою для ніг, щоб вони не упиралися в стінку.

Довжина обмежується лише розміром ділянки, яку ви готові виділити під комп'ютерний стіл. Чим ширше - тим зручніше за ним працювати, тим більше речей можна розташувати.

Додаткове обладнання

Висувна підставка під клавіатуру зручна тим, що перетворює комп'ютерний стіл в письмовий. Істотний мінус - довго за ним працювати не можна, оскільки руки знаходяться у висячому положенні, доведеться купувати підставку під лікті.

Підставка під системний блок. Оптимальною вважається мобільна, оскільки надає можливість легко підключати периферійні пристрої. Стаціонарна ж, особливо якщо вона закрита, порушує терморегуляцію і ускладнює доступ до задньої стінки комп'ютера.

Додатково можливо обладнати стіл тумбою, невеликим шафою, стелажем, полками - всім, що впишеться в ваш інтер'єр.

Кутовий столик за бажанням ви можете зробити лівостороннім і правостороннім - в залежності від того, правша людина або лівша. На нашому сайті спеціально для вашої зручності ми зробили підбірку прямих і кутових комп'ютерних столів.