Міжкімнатні двері є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру. Варто пам'ятати, що вони не тільки функціональні, але також мають важливе декоративне значення. Перед тим, як ви зупините свій вибір на тій чи іншій інтер'єрної двері, пропонуємо розглянути різні варіанти. Можливо, вам вдасться знайти такі міжкімнатні двері, які підійдуть саме для вашого будинку.

У нас ви можете міжкімнатні двері львів купити за акційною ціною.

Існує багато видів міжкімнатних дверей, здатних задовольнити будь-який смак, а також підкреслити характер і стиль приміщення. Найбільш популярні фільончасті, французькі або скляні міжкімнатні двері, двері-купе, складні, розсувні, підвісні і двостулкові двері. Кожному видові притаманні певні риси та функціональні особливості.

У нашому магазині купити вхідні двері львів можна не дорого.

Особливості міжкімнатних дверей

Розпашні двері підходять до всіх типів приміщень. У класичному інтер'єрі це можуть бути двері, виконані з масиву різних порід дерева, а також двері з окремих дерев'яних елементів. Сучасний дизайн в основному відрізняють каркасні фанерні двері.

Для того, що б створити затишок варто купити тканинні ролети у львові.

Французькі міжкімнатні двері зазвичай мають 15 скляних секцій, вбудованих в дерев'яну раму. Іноді це одне велике скляне полотно в центрі і багато маленьких віконець навколо нього.

Розсувні двері або двері-купе можуть бути виконані як з цільного масиву, так і в комбінації дерева і скла. Панелі розсувних дверей повністю ховаються в пенал, який знаходиться всередині стіни.

Складні двері виготовляються з дерева і складаються за типом «гармошки» – одна панель праворуч, інша – ліворуч.

Одно - або двостулкові підвісні двері можуть бути виконані як з цілісного масиву дерева, так і у вигляді жалюзі. По вертикалі вони можуть займати весь отвір, або висіти в середині і гойдатися вперед-назад, як двері салунов з вестернів.