З усіх доступних засобів масової інформації, ми затоплені інформацією про турботу про довкілля. Політика ЄС спрямована на підвищення екологічної свідомості суспільства.

Супермаркети отримують безкоштовно відпрацьоване обладнання, якому вже не потрібен ремонт пральних машин ціни, а в разі обладнання великого, іноді безкоштовно забирають його власним транспортом. У відповідності з європейською політикою, відпрацьоване обладнання привозять на переробку, а не на звалище. Вчать суспільство про рекуперації, а отже, економію  металів і інших матеріалів. Завдяки тому, що видобуток руди і її переробка у вигляді готового металу вимагає набагато більше роботи, електроенергії, ніж споживання не відновлюваних  запасів металів, такі дії дуже екологічно чисті.

Проблема в тому, що на ремонт пральних машин львів ціни надходить все молодше обладнання, про що можна легко переконати особисто, читаючи відгуки користувачів про обладнанні, яке через кілька років після покупки зламалося.

ЄС, який так посилено бореться з глобальним потеплінням, викидами СО2 та іншими наслідками розвитку промисловості і цивілізації, не бачить у цьому проблеми, показуючи, що пожертвування обладнання для утилізації є екологічні. Визначає високі екологічні вимоги для процесу обробки. У разі транспортних засобів визначає, що до 1 січня 2016 року повинен  досягнути 95 % рівень утилізації, тобто такий відсоток маси автомобіля повинен бути знову використаний по-різному. Рівень придатності для переробки, має бути визначено уже під час досліджень схвалення на сайті http://parobiyservise.com.ua/. Виключає, однак, аспект раціонального терміну експлуатації, який з року в рік стає все коротше і коротше. Низькі ціни нового обладнання, виробленого на далекому сході, продаж у розстрочку, все більше і більше електроніки в обладнанні, до ремонту якого зазвичай потрібні  інженери-електронники високої кваліфікації,  викликає такий стан речей.