Ви плануєте купити штучну ялинку, але все одно розмірковуєте щодо придбання живого дерева? Активна підготовка до Нового року починається задовго до цього чудового свята та деякі люди підходять до декору з розумного боку, адже можна купити штучне дерево заздалегіть. Це не тільки допомагає зекономити час в період метушні та великих черг, а також значно скоротити витрати. Ми всі бачили величезні ціни на сосни та ялинки напередодні зимових свят.

Навіщо переплачувати, коли можна вибрати ідеальне дерево на 5-10 років, що кожного року буде дарувати гамму приємних вражень? Ефектне дерево на вигляд нічим не відрізняється від справжньої лісової ялини, зате для його перевезення, встановлення потрібно набагато менше зусиль.

Переваги штучного дерева або чому варто звернути на це увагу

Основна перевага живого дерева – це звісно неймовірний хвойний аромат, але пригадати тільки скільки гілочок залишається на підлозі та скільки зрублених дерев залишаються непроданими. Але більшість надають перевагу саме штучним зеленим красуням. Від одного виду розкішного, розлогого дерева підвищується настрій, і ти відчуваєш, немов у казці. Холи супермаркетів, зали установ, ресторани, кафе, вулиці прикрашені саме такими деревами… і це не дивно:

  • Штучні новорічні ялини виробляються з ПВХ - термопластик, який впевнено зберігає свій ідеальний стан довгі роки. З роками ялинка при правильному зберіганні буде такою ж чудовою, як і в перший день.
  • Пропорційність. Гілочки такого дерева візуально нагадують реальні голочки хвої, завдяки сучасному виробництву. Зовні таке дерево важко відрізнити від реального. Всі сторони мають однакову довжину та форму. В результаті виходить пропорційне дерево, яке дуже складно знайти перед святами у продажу. При необхідності гілочки можна згинати для надання особливого вигляду.
  • Міцність і стійкість ялинки. Таке дерево витримає велику вагу від прикрас та зберігає рівновагу. Ви можете не переживати за ризик падіння конструкції. Основа вироблена зі сталевого каркасу.

Інші переваги для користувача придбати штучну ялинку

  • Гіпоалергенний склад. Це просто знахідка для тих, кому надокучає алергія або хто відчуває себе погано при ароматі хвої.
  • Збірка штучного дерева виконується на місці розміщення. Усього декілька хвилин та ідеальне дерево буде готове до подальшого прикрашання.
  • Вона дуже компактна при транспортуванні і зберіганні. До того ж конструкція не важить стільки, скільки живе дерево.
  • Пожежна безпека - полівінілхлорид витримує температуру в діапазоні від -50 до + 600С, він не горить, а тільки плавиться.
  • Довготривале використання. Уявіть скільки можна зекономити на купівлі живих ялинок 1,8-2 метри кожного року. Середній строк служби штучної зеленої красуні – близько 7 років.

Ви зможете вибрати оптимальний варіант для дома та вашого бізнесу та влаштувати казковий Новий рік для себе та оточуючих. Відвідайте наш інтернет-магазин та скористайтесь вигідними умовами перед святковим сезоном.

https://elki4you.in.ua/ua/