Підготовка до подорожі - це 90% успіху поїздки! Адже без грошей, документів та квитків подорожувати буде важкувато, особливо по такій країні, як Великобританія. Спочатку ви стикаєтеся з непростим циклом по виготовленню британської візи, бронюєте житло, при цьому намагаючись максимально заощадити свої кошти. Але сюрпризи вас можуть очікувати і після прибуття в Англію. Щоб полегшити збори, сайт http://gorodenka.if.ua/ рекомендує скласти список того, що вам точно стане в нагоді поїздки.

Адаптер для розеток

Для під'єднання ваших зарядних пристроїв та електроприладів перехідник просто незамінний. Ви можете придбати універсальний дорогий адаптер для подорожей по всій земній кулі або стандартний перехідник для англійської розетки. Знайти його можна як в Україні, так і на місці - в Англії перехідники продаються в будь-якій сувенірній крамниці.

Готівкові гроші

Рекомендуємо вам заздалегідь подбати, щоб як мінімум 100 фунтів були в кишені на первинні витрати. В аеропорту ви можете зіткнутися з дорогою комісією, тому краще заздалегідь подбати про обмін валюти в Україні. Купити фунти можна не скрізь, так що в першу чергу подзвоніть в банк і переконайтеся в наявності купюр. Решту суми можна зберігати на карті - в Англії практично скрізь приймають до оплати Visa і MasterCard.

Одяг на будь-яку погоду

Про мінливості погоди в Англії ходять легенди, непередбачуваність Туманного Альбіону може кардинально вплинути на ваші плани. Віддавайте перевагу універсальному та зручному одягу та взуттю. Не забудьте про шарф та верхній одяг, який можна швидко накинути і так само швидко позбутися від нього, коли вигляне сонце. Ну і, звичайно ж, внесіть в свій список парасольку. Хоч парасолі можна знайти повсюдно вже після прибуття, але якісні та міцні парасольки коштують чималих грошей.

Медикаменти

Стандартні ліки від застуди ви можете, як взяти з собою, так і купити вже на місці в будь-якому супермаркеті. Але ми б радили взяти все необхідне з собою, тому що пошук ліків за кордоном - завдання не з легких. Інші медикаменти можна придбати в Англії тільки за рецептом, так що будьте уважні, коли настане час пакувати аптечку.

Всі необхідні документи

Уважно перевірте наявність всіх потрібних для поїздки документів. Бажано захопити з собою все, що було потрібно для оформлення британської візи: авіаквитки, підтвердження бронювання або запрошення, страховку і, куди ж без нього - закордонний паспорт.