Карти використовують для картярних ігор, таких як покер, а також в показі карткових трюків. Перш ніж купувати карти, треба знати, як їх правильно обрати.

Отже, перш ніж розповідати про сам матеріал карт, варто розповісти про їх розмір. Саме з нього все починається, коли ви берете карти в руки. Розмірів існує всього два: бріджевий і покерний.

Бріджевий розмір. Ви всі прекрасно знаєте, що саме такого розміру виготовляються наші «атласні» карти, які є майже в кожній родині. Атласними вони називаються тому, що раніше вони друкувалися на атласному папері, який відрізнявся стійкістю до вологи, і надавав їм гарне ковзання.

Покерний розмір. На жаль в Росії та Україні карти такого розміру дістати складно. Купити їх можна тільки в Інтернет магазинах фокусів і гральних карт. Також їх можна придбати в магазинах для покеру, але їх якість там залишає бажати кращого. Від бріджевих вони відрізняються тим, що вони на пів сантиметра ширше. Їх краще видно, а отже більш видовищними виходять фокуси. Тим людям які серйозно хочуть займатися фокусами, починати свої тренування потрібно саме з карт покерного розміру. Це буде складно, але потім ви зможете працювати з картами абсолютно будь-якого розміру.

Пару слів про сорочку карт. Вони бувають у вигляді різних візерунків, але для фокусів (і ми рекомендуємо саме такі карти) потрібно щоб була тонка біла окантовка по зовнішньому краю карти. Не будемо вдаватися в подробиці, але з нею фокуси робити на багато легше.

karty-igralnye-Bicycle-lovision

Тепер що стосується самої якості (матеріалу) карт. На це варто звертати увагу при їх купівлі. Отже, по своєму матеріалу карти бувають картонні і пластикові, зазвичай купити пластикові гральні карти важче. Звичайно якщо ви тільки починаєте працювати з картами, то вам повніше вистачить колоди, купленої за кілька гривень в кіоску на базарі (до речі брати потрібно колоду тільки на 52 карти). Але все таки набагато приємніше буде працювати з хорошою колодою карт, оскільки вона прослужить вам набагато довше.

Для виконання трюків пластикові карти відразу «відпадають». Тому що ними погано маніпулювати, і вони досить погано ковзають.

Не будемо тут нікого рекламувати, але відомо, що для показу трюків ідеально підійдуть карти дорогих фірм, зокрема карти Байсікл. Саме ці карти мають покриття з тришарового картону. Вони прекрасно підходять для трюків, так як ними відмінно виконувати різні маніпуляції і вони чудово ковзають. Якщо ви робите перші кроки в карткових фокусах, і не знаєте з яких карт почати, то саме ці карти стануть відмінним вибором. Придбати їх можна і Інтернет-магазинах гральних карт.