Після новорічних та різдвяних свят у жителів Павлограда завжди відчувається брак грошових коштів на повсякденне життя до наступної заробітної плати. Дивлячись на це, Юнекс Банк з великим задоволенням презентує спеціальну кредитну пропозицію – "Крижаний Бум". Саме те що так потрібно зараз, адже відсоткова ставка по кредиту готівкою аж на 3 місці буде перебувати в стані замороження.

Заморозьте свої відсотки по кредиту на 3 місяці!

Як свідчать різноманітні статистичні дані, в зимовий період, витрати жителів Павлограда суттєво зростають. Звісно, немало коштів було затрачено на придбання подарунків та святкові вечері. Не варто забувати також і про підсумкові річні витрати. Тому поки інші банки сперечаються в зменшенні відсоткових ставок по кредитам, Юнекс Банк скасовувує її взагалі!

Спеціальною кредитною пропозицією "Крижаний Бум" може скористатись кожен повнолітній житель Павлограда і отримати:

Кредит до 200 000 грн без поруки та застави;

Терміном до 12 місяців;

З 0% ставкою на перші 3 місяці.

Кредит без відсотків від Юнекс Банку

Як це безвідсотковий кредит? Отримавши готівку в Юнекс Банку, протягом наступних трьох місяців Вам не доведеться сплачувати жодних відсотків. З боку банку буде лише нараховуватись мінімальна річна ставка в 0,01% річних. І якщо протягом 3 місяців Ви повертаєте кошти то ваш кредит буде без відсотків.

Встигніть оформити безвідсотковий кредит від Юнекс Банку до 31.01.2020 року на сайті http://credit.unexbank.ua/ або у представництві банку в Павлограді (вул. Горького, 166, тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.